نظمی: نباید با هر اتفاق شمشیر برداریم و با هوادار مقابله کنیم .

جمشید نظمی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در مورد محرومیت یک جلسه‌ای تراکتور از انجام یک بازی خانگی بدون حضور هواداران، گفت: یک نامه اعتراض و درخواست تجدید‌نظر به همراه یک عدد لوح فشرده که مربوط به اتفاقات دیدار مقابل پیکان است و صحنه‌ای که باعث تحریک هواداران شده است را برای ارسال به کمیته استیناف آماده کردیم تا بار دیگر به این مسئله رسیدگی شود.

وی در مورد اینکه آیا فکر می‌کند به این اعتراض رسیدگی شود، عنوان کرد: کمیته استیناف باید این مسئله را بررسی کند. برای نظرمان دلیل و سند ارائه می‌کنیم. نظر کمیته استیناف برای ما محترم است.

مدیر‌عامل تراکتور‌ در رابطه با اینکه آیا اعتراض این باشگاه به لگدی است که سید‌مهدی رحمتی به محمد ایرانپوریان زده است، خاطرنشان کرد: خارج از جریان بازی با لگد به محمد ایرانپوریان زد و او را به زمین انداخت. حداقل مجازات این صحنه دادن یک کارت زرد بود. طبق قانون این حرکت کارت قرمز داشت. اگر برخوردی حداقلی با این مسئله صورت می‌گرفت شاید این اتفاقات نمی افتاد و هواداران نسبت به این مسئله تحریک نمی‌شدند. این صحنه به طور کامل فیلمبرداری شده است و فیلم آن را ارائه می‌دهیم. نباید فقط هواداران محکوم شوند باید در بروز این رفتار‌ها علت و عوامل را هم بررسی کنیم. نمی‌شود بازیکن هر کاری که دلش می‌خواهد انجام دهد و داوری هم اشتباهات پی‌درپی کند و توقع داشته باشیم هوادار سر جایش بنشیند.

نظمی تصریح کرد: آن جوانی که به ورزشگاه می‌آید دارای هیجان است و نباید احساسات او تحریک شود البته منظور ما این نیست که هوادار هر کاری که می‌خواهد انجام دهد اما وقتی یک موضوع مورد بررسی قرار می‌گیرد باید به تمامی جوانب آن پرداخته شود. هواداران دارای احساسات هستند. وقتی حرکتی اتفاق می‌افتد که احساسات هواداران را تحریک  می‌کند باید با علل آن برخورد شود. نباید دائم به یک بُعد موضوع توجه کنیم و تا هوادار چیزی گفت شمشیر را برداریم و مقابله کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور‌ در رابطه با اینکه همه جای دنیا شرایط حضور هواداران را فراهم می‌کنند اما قرار است نه بازی این تیم پخش تلویزیونی داشته باشد و نه هواداران اجازه حضور در ورزشگاه را پیدا کنند گفت: این مسئله جای تامل دارد. ما دوست داریم هواداران به ورزشگاه بیایند اما هر اتفاقی می‌افتد آنها را تحت فشار قرار می‌دهیم. باید روی سایر موارد هم نظر داشته باشیم. با این رفتارها مثل پدری هستیم که دائم به فرزندش می‌گوید به این وسیله دست نزن به آن وسیله هم دست نزن و به یکباره دست آن بچه را ببندند تا هیچ کاری نکند. این نحوه رفتار به هیچ وجه صحیح نیست. هوادار وقتی به ورزشگاه آمده و آن صحنه‌ها را می‌بیند واکنش نشان می‌دهد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا محرومیت تراکتور برای بازی با استقلال است، افزود: طبق قانون محرومیت ما برای بازی با استقلال است احساس من این است که در بررسی این موضوع عجله شده است. نباید این رای برای چنین مسابقه‌ای باشد. یکی از بهترین بازی‌های فوتبال ایران و لیگ برتر دیدار استقلال و تراکتور‌ است. چند بازی خیلی شاخص در فوتبال ایران هستند که شرایط خاصی دارند که یکی از آنها دربی پایتخت است و یکی از آنها هم دیدار استقلال و تراکتور‌ است. این مسابقه به نوعی فینال نیم‌فصل اول است. باز هم می‌گویم با توجه به اینکه معلوم نیست این بازی پخش زنده می‌شود یا نه اگر اجازه حضور هواداران را هم ندهیم این مسئله به فوتبال ایران ضربه و ضرر می‌رساند نه تنها باشگاه تراکتور‌سازی. هواداران هر دو تیم در فوتبال ایران متضرر می‌شوند امیدوارم در بررسی دوباره کمیته استیناف آنها به نظر دقیق‌تری برسند.

نظمی در مورد جلسه روز گذشته هیأت‌مدیره باشگاه تراکتور‌ خاطرنشان کرد: دیروز در مورد مسائل کلی، اهداف باشگاه و برنامه‌های آینده تیم بحث و گفت‌وگو کردیم و در مورد برنامه‌های نیم‌فصل تراکتور‌ هم صحبت شد.

/ 7 نظر / 23 بازدید
ملت بلاگ

با ياري حق تعالي و سپاس از تيم قدرتمند ملت بلاگ و به شکرانه سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملي و جهاد مديريتي توانستيم با افتخار سرويسي در خور شأن ملت ايران در جهت هر چه شکوفا شدن فرهنگ غني و بي بديل فارسي زبانان در سراسر دنيا بنا نهيم و به خود مي باليم که ميزبان ملت ايران در امر وبلاگ نويسي هستيم.

حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] سلام دوست گرامي. فرا رسيدن ماه محرم را تسليت عرض ميکنم. اميدوارم در اين ماه و در تمام عمر مورد عنايت حضرت امام حسين(ع) باشيد. موفق و منصور باشيد [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]

چایپارالی

می خواهند با این کار ضمن حذف طرفداران از حضور در استادیوم، با توجه به عدم توافق مافیای فدراسیون فوتبال با مافیای صدا و سیما در خصوص حق پخش، با همکاری مافیای کله مرغی توسط داور همانند فصلهای قبل استفراغ را در مقابل تراختور مقدس پیروز گردانند و هیچ دوربین تلویزیونی و هیچ دیده ی هوادار و دوربینهای گوشیهای هواداران نتوانند قضاوت داور را ضبط کنند و در این صورت ضمن بازاندن تراختور در بازی خانگی تنها کسانی که می توانند به نحوه قضاوت داور اعتراض نمایند با زیکنان و مربیان حاضر در زمین هستند که در این صورت کمیته پان فارسیسم ضد انضباطی با محرومیتهای طولانی مدت بازیکنان برای نیم فصل دوم عملا تراختور را در ادامه مسابقات لیگ خلع سلاح خواهد کرد ما باید به استادیوم برویم و هیچکس نخواهد توانست مانع حضور من در استادیوم شود ، یا مرگ یا استادیوم مرگبر فدراسیون ایران

علی

پیشنهاد ما به فدراسیون این است که با وجود محروم کردن تماشاگران و عدم پوشش تلویزیونی , یار دوازدهم استقلال محسن ترکی را هم بیاورید تا استقلال حتماْ از این بازی خارج از خانه با برد همراه شود و بالاخره با کمک فدراسیون , کمیته انظباطی و کمیته داوری به صدر جدول صعود کند …. رسماْ شماها دیگه روی داوری های اینچپون کره جنوبی رو هم سفید کردید. واقعاْ که ؟؟؟؟؟؟ شماها دیگه حرف از حق کشی نزنید که در این زمینه سر ترید.

یاشار تورک

آقای نظمی تو و هزاران امثال تو از منطقه آذربایجان مخلصانه جانتان را کف دستتان گذاشتید و از مرز و بوم این کشور کشوری که پانت فارس ها از آن خویش می دانند دفاع کردید ! حاصل اش چی شد ؟ یک از دست آوردهاش بعد از اتمام جنگ و خلاصی شلوار در خطر پان فارس این بود که برایتان فیلم اخراجی ها را بازی کردند و در آن فیلم رزمنده گان تورک را بزدل و ترسو و مزحک و مسخره و هالو معرفی کردند

امیرتراختور

آقا حسن زاده یک شعر معروف است که می گه قاضی که قضاوت ننماید به عدالت بایدبرود بز بچراند نه قضاوت

سایمان

اصل قضیه چیز دیگری هست و این بحث ها صرفآ رد گم کردن و عوام فریبی هست مسئله اینه که وقتی دیدند هر کاری می کنند بازم مردم می روند استادیوم ها و هر گز از فوتبال روی گردان نمیشن و اغلب نماز جمعه ها خلوت هست از سر سوزش اینکارو کردند . صد سال دیگر هم پخش نکنید کسی عین خیالش نیست ولی اینو مطمئن باشید که مردم با هوش هر گز نماز جمعه برو نیست شما رو به مصلا ما رو به طبیعت و سلامت بای بای