جمشید نظمی مدیر عامل تراکنوراستعفا داد .

به گزارش تراختور آذربایجان و به نقل از نصر نیور صبح امروز جلسه‌ای در سالن کنفرانس باشگاه تراکتور با کارکنان این باشگاه داشت که طی این جلسه ضمن تشکر از آن‌ها از تمامی کارمندان باشگاه حلالیت خواسته و خداحافظی کرد.

مدیرعامل باشگاه تراکتور که در 19 آبان و بعد از بازی استقلال استعفای خود را به هیئت‌مدیره باشگاه داده بود امروز از این استعفا پرده برداشت و بار دیگر رسماً از این باشگاه خداحافظی کرد.

وی در جمع کارکنان باشگاه تراکتور اظهار کرد: باید شرایط به‌گونه‌ای پیش برود که هم‌فکری وجود داشته باشد چون من هیچ‌وقت دوست نداشتم نظراتم را تحمیل کنم و به همین دلیل بعد از گذشت 20 روز این مسئله را رسانه‌ای کردم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور ادامه داد: برای من افتخار بزرگی است که بعد از قهرمانی جام حذفی و کسب قهرمانی نیم‌فصل لیگ برتر برای نخستین بار، خداحافظی می‌کنم. در طول مدیریتی که در تراکتور داشتم معتقد بودم باید برای تبریز و آذربایجان کاری انجام دهم.

نظمی تصریح کرد: با تلاش شما همکاران در این مدت شرایطی را ایجاد کردیم که تراکتور حرف اول را در فوتبال ایران بزند. من به جوانان اعتماد کردم و با تمامی هجمه‌هایی که علیه ما بود خطیبی را به‌عنوان سرمربی انتخاب کردم و جواب مثبتی از این اعتماد گرفتم. بومی‌گرایی را سرلوحه کارمان قراردادیم تا تراکتور قطب فوتبال کشور شود.

وی خاطرنشان کرد: من به‌عنوان مدیرعامل باشگاه باید جوابگوی مردم باشم و در چنین شرایطی که مشکلات روزبه رو بیشتر می‌شود مانع بزرگی برای ادامه فعالیت ما وجود داشت و در این مدت صبر کردم تا پس از اتمام فصل و قهرمانی نیم‌فصل این موضوع را رسانه‌ای کنم و امروز خداوند را شاکرم که با پیشانی باز شما عزیزان را ترک می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: من برای هیئت‌مدیره و سرپرست یا مدیرعامل جدید آرزوی موفقیت دارم و علت اصلی عدم همکاری من با تراکتور تفاوت بین تفکرات مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره است.

نظمی تأکید کرد: باوجوداینکه به‌شدت با ریخت‌وپاش مخالفم ولی به‌خوبی می‌دانم هزینه کردن در ورزش یک سرمایه‌گذاری ملی است. من در تراکتور هدف‌گذاری 3 ساله داشتم و برای تقویت باشگاه در تمامی رده‌های سنی تلاش کردم و تمامی تلاشم را به کار گرفتم تا حقانیت فوتبال آذربایجان را نشان دهم و برای حل تمامی این مشکلات نیروی خود را به کار گرفتم.

/ 3 نظر / 34 بازدید
ولقان

از اولش هم ما می گفتیم این آقا مدیر نیست اما دوستان ما را کوبیدند . ما گفته بودیم که آقای خطیبی برای تراکتور خیلی کوچک هست ما را کوبیدید و انگ بی تعصبی را برای ما زدید . ما قبلا گفته بودیم که سرباز در تیمی همچون تراکتور نباید باشد همه ما را کوبیدید که اینجوری هزینه ها پایین می آید . حالا خودتان قضاوت کنید جام حذفی را از دست دادیم ، آقای نظمی توانش تمام شد و آقای خطیبی هم دیگر تاکتیک و استراتژی خاصی ندارد و سربازها هم که میبینید عملکردشان هر روز بد تر از دیروز میشود . حالا تکلیف چیست ؟

ولقان

آنها که دم از تعصب و بومی گرایی می زنند به ما بفرمایند که جند درصد از بازیکنان شاغل در اروپا ، اروپایی اصیل هستند ؟ آیا به نظر شما اسپانیایی ها متعصب نیستند ؟ آیا انگلیسی ها متعصب نیستند ؟ ای کاش ما هم می فهمیدیم که امروزه در دنیا باید از هر ابزاری استفاده کنی تا شهرتان ،کشورتان ، شرکتتان ، تیمتان و .... پیشرفت کند حتی اگر ابزار اشخاص غیر بومی باشند . کاش میفهمیدیم !!!!!!!!!

هادی مهمد حسن زاده

خیلی بد هست