کیانی: کاپیتانی تراکتور روحیه ام را خوب کرده

کیانی  درباره دیدار تیمش مقابل ذوب آهن اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و دو تیم هم خوب بازی کردند. خدا را شکر ما پس از گذشت چند دقیقه توانستیم نبض بازی را در دست بگیریم و بازی خوبی ارائه دهیم. خوشحالم از اینکه با امتیاز به تبریز برگشتیم اما باید بگویم اگر کمی دقت می کردیم، می توانستیم 3 امتیاز را نیز به دست آوریم.

وی ادامه داد: با توجه به تغییرات زیادی که امسال در تیم شاهد بودیم، خوشبختانه تیم خوبی داریم. بازیهای خوبی به نمایش می گذاریم و قطعا در آینده شرایط بهتر هم می شود. انشاءالله تلاش می کنیم با نتایج خوبی که در آینده به دست می آوریم امسال هم سهمیه آسیا را بگیریم و دل هوادارانمان را شاد کنیم.

هافبک تراکتور درباره عملکرد خوب خودش بیان داشت: من نهایت سعی خودم را می کنم تا بهترین باشم. از زمانی که کاپیتان تراکتور شده ام، نه تنها روحیه ام بهتر شده که مسئولیتم هم سنگین تر شده و باید بهترین نمایش را داشته باشم. امیدوارم هواداران از من راضی باشند.

کیانی درباره هواداران عنوان کرد: از حمایت هواداران در بازی مقابل فولاد خوزستان تشکر می کنم. امیدوارم روز به روز بهتر شده و جواب حمایت های هوادارانمان را با کسب نتایج خوب، بدهیم. تراکتور سازی را با هوادارانش می شناسند و امیدوارم در هر مسابقه تیمشان حضور خوبی داشته باشند و دلگرمی بیشتری به بازیکنان جوان تیم بدهند. با تمام وجود برای موفقیت و خوشحالی هوداران تلاش خواهیم کرد. من از آنها می خواهم هفته آینده ورزشگاه تبریز را پر کنند.

 

آی اسپورت

/ 0 نظر / 10 بازدید