تراکتور یک - ملوان صفر / صعود به رده دوم جدول با گل ادینهـو .

مهاجم برزیلی تراکتور که برای اولین بار در ترکیب اولیه تیمش قرار گرفته بود، با یک شوت فنی دقیقه ششم نیمه اول دروازه تیم ملوان را گشود تا شادی را به هواداران تیمش هدیه دهد. با وجود اینکه تراکتور در دقایق ابتدایی نیمه نخست با تسلط بیشتری بازی می کرد، رفته رفته بازی به تعادل کشیده شد اما محمد ایران پوریان در یک موقعیت خطرناک توپ را به تیر دروازه کوبید تا بازی در نیمه اول با برتری یک گله تراکتور پایان یابد.

در نیمه دوم رسول خطیبی دست به دو تغییر در ترکیب تیمش زد و بازی بازهم با ارائه بازی هجومی از سوی تراکتور آغاز شد. مهاجمان تراکتور در چند موقعیت مناسب، موفق به گشودن مجدد دروازه حریف نشدند.

داور با انجام خطای بازیکنان ملوان روی فرید بهزادی کریمی که به عنوان سومین یار تعویضی وارد زمین بازی شده بود، ضربه پنالتی اعلام کرد که مهدی کیانی در گل کردن این پنالتی هم ناکام ماند تا در نهایت با بسته ماندن همزمان دروازه حامد لک در مقابل موقعیت های تیم ملوان، بازی با نتیجه یک بر صفر به صود شاگردان رسول خطیبی پایان یابد.

قضاوت این دیدار بر عهده احمد صالحی بود که مهرداد اولادی و جلال رافخایی از ملوان و حبیب گردانی و عبدالزهرا از تراکتور را با کارت زرد جریمه کرد.

تراکتور با احتساب این پیروزی 7 امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد. همچنین تیم ملوان با 2 امتیاز در رده نهم جدول قرار گرفت.

/ 0 نظر / 15 بازدید