سایپا0(1)-تراکتور0(3)؛درخشش لک برای صعود.

مجید جلالی که با وجود عزاداری پدر برای هدایت تیمش در ورزشگاه انقلاب کرج حاضر شده بود، وداع تلخی با این رقابت ها داشت تا برای دومین بار در 3 هفته گذشته مغلوب تراکتور شود.

مرحله یک هشتم جام حذفی، ساعت:14:30ورزشگاه : انقلاب کرج،تماشاچی: 5000 نفر
داوراحمد صالحی ،کمک ها:سعید قاسمی حمید سلطانی

اخطار:
شاهین ثاقبی (41)، محمد ایران پوریان (66)، مهدی کیانی(97) تراکتور؛ کاوه رضایی(43)، میلاد میداوودی (91)، حامد شیری(95) سایپا

سایپا: محمدرضا اخباری، بابک حاتمی، ابراهیم شکوری ،مجید ایوبی، وحید محمدزاده، حامد شیری، ابراهیم صادقی ،مهدی ترابی(112 مجتبی رمضانی)، کاوه رضایی ،حکیم نصاری(114 علی علیزاده) و میلاد میداوودی(101 سید صالحی)
سرمربی:مجید جلالی

تراکتور: حامد لک، خالد شفیعی، میرهانی هاشمی، محمد ایرانپوریان، شهریار شیروند، حبیب گردانی، مهدی کیانی، فرشاد احمدزاده (64 سامان نریمان جهان)، شاهین ثاقبی، محسن دلیر(120 سعید آقایی) و لوسیانو ادینهو(114 محمد ابراهیمی)
سرمربی: رسول خطیبی

دقایق حساس:
دقیقه 15: میلاد میداودی شوت زد که از کنار دروازه بیرون رفت.
دقیقه 20: در شرایط مشکوک به آفساید توپ از عمق دفاع به میداوودی رسید که او هم با شکی که داشت شوت زد که توپ بیرون رفت اما تراکتوری ها به داور اعتراض کردند.
دقیقه 32:روی ضربه کرنر فرشاد احمدزاده ضربه سر زد که مدافعان سایپا توپ را از روی خط بیرون کشیدند.
دقیقه37:میداوودی در یک موقعیت خیلی خوب سایه توپ را زد از گوشه زمین توپ را سانتر کردند که میداودی در موقعیت تک با تک با حامد لک توپ را نزد.
دقیقه 98: میرهانی هاشمی در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد اما ضربه سر او با تیرک برخورد کرد و بیرون رفت.

شرح بازی:
نمایش کسل کننده دو تیم بالانشین جدول لیگ در کرج با هیجان پنالتی ها پایان متفاوتی داشت.سایپا میزبان تراکتورسازی که در لیگ برتر استحکام خوبی در خط دفاعی داشته مغلوب درخشش حامد لک دروازه بان تراکتور شد که حضورش در این بازی عجیب بود. لک بعد از چند مسابقه نیمکت نشینی امروز دوباره شماره یک تراکتور را پوشید و با روحیه خوبش در ضربات پنالتی باعث صعود مدافع عنوان قهرمانی به دور یک چهارم نهایی شد.

تراکتوردر مرحله بعد باید مقابل پدیده قرار بگیرد که میزبانی این دیدار بر اساس قرعه مشخص می شود. پدیده در لیگ تراکتور را شکست داده اما این بازی متفاوت است.

شرح پنالتی ها:
حامد لک دروازه بان تراکتور،چهره برتر ضیافت پنالتی ها بود. او پنالتی کاوه رضایی و مجتبی رمضانی را گرفت ضمن اینکه ضربه پنالتی حامد شیری بر خلاف همیشه به تیر خورد تا سایپا 3 پنالتی از دست داده باشد. برای تراکتورکیانی ،آقایی و ابراهیمی گل زدند و پنالتی ایرانپوریان به تیر برخورد کرد.
تک پنالتی سایپا در این بازی را ابراهیم صادقی کاپیتان این تیم به ثمر رساند.

/ 2 نظر / 38 بازدید
ناصر وکیلی اذر .از تهران

یاشاسین تراختور .یاشاسین حامد لک دروازه بان خوش تیپ وخوش هیکلش .

سینا

یاشاسین آذربایجان . یاشاسین حامد لک........