سینا عشوری : خوشحالم به تیم بزرگ تراکتور آمدم،

سینا عشوری بعد از ابطال کارت معافیتش باید دو سال در تراکتور بازی کند. به همین خاطر او در تمرینات این تیم شرکت کرده و از حضور در تبریز رضایت دارد

برخورد بازیکنان با من خوب بود
دو روز است در تمرینات تراکتور شرکت می‌ کنم و نشاطی که در تمرینات این تیم دیده ام واقعا برایم جالب است. در این تیم همه ارتباط خوبی با هم دارند و هیچ نقطه منفی دیده نمی‌شود. تراکتوری ها خیلی راحت من را پذیرفتند، البته من بازیکن کم تجربه ای نیستم و سال ها در ذوب‌آهن بازی کرده ام. مهدی کیانی، محمد ایرانپوریان، محمد ابراهیمی، میرهانی هاشمی و مخصوصا حامد لک خیلی با من برخورد خوبی داشتند و در این تیم احساس غریبی نمی‌ کنم.

خوشحالم به تراکتور آمدم
من با وجود پیشنهادات خوبی که داشتم هیچ وقت اصفهان را ترک نکردم و سال ها برای تیم شهرم ذوب‌آهن بازی کردم. اما خوشحالم که به تیم بزرگ آمدم، وقتی در بازی با استقلال این هواداران را دیدم خدا را شکر کردم که به تراکتور آمدم. در این شهر همه تراکتور را تشویق می‌ کنند و خبری از پرسپولیس و استقلال نیست. این موضوع برای من خیلی جالب بود.

ضرر مالی ام فدای سر هواداران
از نظر فوتبالی در این تیم پیشرفت خواهم کرد و فقط از نظر مالی ضرر کردم. این ضرر هم فدای سر هواداران تراکتور. بعد از قهرمانی امیدوارم برایم گلریزان کنند تا پولی برایم جمع شود. البته این حرف را به شوخی گفتم، به هر حال این قسمت من بوده.

خطیبی نظم و انضباط خوبی دارد
قبلا من فقط بازی های تراکتور را دیده بودم اما حالا که از نزدیک با این تیم تمرین می‌ کنم می‌ توانم بگویم تراکتور پتانسیل قهرمانی حتی در دو جام را دارد. رسول خطیبی نظم و انضباط خوبی در تیم برقرار کرده و با اینکه جوان است، تجربه بالایی دارد. او به من گفت می‌ توانی اینجا خوب کار کنی و حقت را بگیری. امیدوارم با تراکتور قهرمان شویم و من بتوانم جواب محبت مردم آزربایجان را بدهم.

از ذوب‌آهنی ها تشکر می‌ کنم
امیدوارم کار تمام بازیکنان سرباز درست شود تا از نظر فوتبالی ضرر نکنند. جا دارد از مسوولان ذوب‌آهن و هواداران این تیم تشکر کنم که خیلی برایم زحمت کشیدند و همیشه این تیم را دوست دارم.

ورزش سه

/ 7 نظر / 43 بازدید
وبلاگ نویس

سلام وبلاگ زیبایی داری خوشحال میشم از وبلاگ منم دیدن کنید.

انجمن سرگرمي و تفريحي نوولفا

سلام دوست عزيز وب خيلي خوبي داري ، من يه انجمني دارم خوشحال ميشم بياي و عضو بشي و توي جمع ما باشي ، توي انجمن ما دختر و پسراي ايروني عضون و دارن فعاليت ميکنن ، ممنون ميشم عضو بشي و فعاليت کني ، راستي اگه فعاليتت خوب باشه مدير انجمن هم ميکنيمت منتظرتيم www.forum.novelfa.ir

تبادل لينک

افزايش فوق العاده و در عين حال رايگان بازديد با سيستم تبادل لينک.امتحانش کن...

تهران تراختورچیلاری

سلاملار قارداش ال اله ورخ بیرلیکده بیزی حمایت الیز بو گروپ تشکیل الوپ تهراندا سیزده بیزدن حمایت الیز

تربیز - تبریز یوخ

در تبریز نه در آذربایجان . تراختور تیم همه تورکان ایران هست

مهدی

یاشاسین تراکتور

مهدی

تهرانی من تبریزیم[تایید]