رسول خطیبی : باخت مقابل پدیده باعث شد تندتر حرف بزنم

"رسول خطیبی" در نشست مطبوعاتی پیش از بازی تیمش با صبای قم در جمع خبرنگاران گفت: با حضور هواداران، به کسب پیروزی می اندیشیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور اظهار داشت: من و باشگاه تراکتور تابع قوانین سازمان لیگ هستیم، طی پیگیری که از سازمان لیگ داشتیم، اعلام کردند مشکلی برای حضور من در نشست های مطبوعاتی وجود ندارد و بعد از این در تمامی مصاحبه های مطبوعاتی حضور خواهیم داشت.

وی با تکذیب این موضوع که تراکتور هفت بازیکن لیگ برتری جذب کرده است، بیان داشت: مطرح شدن این قبیل موضوعات در ادامه حاشیه سازی هاست که از اول وجود داشته و حتی بعد از کسب جام نیز دست بردار تیم ما نبود.

خطیبی ادامه داد: قرارداد داخلی با سعید مهدی پور بسته شده است ولی قرارداد وی بعد از نیم فصل منعقد خواهد شد و از این بازیکن بعد از نیم فصل استفاده خواهیم کرد؛ برای بازگشت کریم انصاری فرد هم مشکلی نداریم چرا که پارسال بازیکن تیم ما بوده است و می توانیم با یک جای خالی که داریم قراردادش را تمدید کنیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور اذعان داشت: حرف هایی که بعد از بازی با مشهد زدم به علت باخت نبود، از قبل بازی برای مطرح کردن حرف ها آماده بودم ولی واگذار کردن نتیجه بازی باعث شد که عصبانی شوم و تندتر حرف بزنم؛ قول هایی که از مسئولان گرفته بودیم فراموش می شد و خوشبختانه برای حل شدن مشکلات قول مساعد گرفتیم.

وی در مورد وضعیت مصدومین تیم برای بازی با صبا، تصریح کرد: محسن دلیر مشکلی برای بازی مقابل صبا نخواهد داشت ولی امکان رسیدن شاهین ثاقبی بسیار کم است و فکر نمی کنم بتواند به بازی برسد.

آناج

/ 0 نظر / 11 بازدید