خطیبی:نسبت به بازی های قبلی بازی بهتری انجام دادیم.

حسین خطیبی مربی تیم تراکتور پس از پیروزی تیمش مقابل ملوان در جمع خبرنگاران گفت: این پیروزی را به تمام هواداران تیم تراکتور تبریک می گویم. آنها در این بازی نیز با حضور و تشویق های خود بازیکنان و تیم را حمایت کردند.

وی افزود: تمام تلاشمان را کردیم تا بازی با کیفیت و تماشاگر پسندی را به نمایش بگذاریم، نسبت به بازی های قبلی بازی بهتری انجام دادیم. موقعیت‌های خوبی داشتیم ولی فقط موفق به زدن یک گل شدیم.

مربی تراکتور اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که در ادامه گلی دریافت نکریدم و اگر موقعیت های فروانی که داشتیم گل می شدند با اختلاف زیادی پیروز میدان می شدیم.

خطیبی در خصوص عملکرد بازیکنانش در نیمه دوم افزود: ملوان را به خوبی آنالیز کرده بودیم. تمام نقاط قوت و ضعف این تیم را به بازیکنان گوش زد کرده بودیم. از آنها راضی هستیم چرا که تمام نکاتی که کادر فنی به آنها اشاره کرده بود را به خوبی انجام دادند.

وی با قدردانی از حضور تماشاگران خاطرنشان کرد: هواداران امروز از ابتدای بازی تا دقیقه 90 تیم را تشویق کردند و ما همیشه گفته ایم و بازهم می گوییم که تراکتور بدون هوادار معنی ندارد و حضور آنها به ما انرژی می‌دهند.

خطیبی در خصوص از دست دادن پنالتی توسط کیانی توضیح داد: از اول فصل پنالتی‌زن‌های ما کیانی و گردانی بودند. تا روزی که کیانی بخواهد پنالتی‌زن اول ما او خواهد بود و از دست دادن پنالتی امروز فقط یک اتفاق بود. کیانی هر روز تمرینات اختصاصی پنالتی زنی دارد، امیدوارم در بازی های آینده بتواند با تمرکز بیشتر پنالتی ها را گل کند.

/ 0 نظر / 10 بازدید