تراکتور 2 - فولاد یک / پیروزی با گلزنی لوسیانو ادینیو .

تراکتور و فولاد خوزستان ساعت 17 و 30 دقیقه در دیدار افتتاحیه چهاردهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه یادگار امام به مصاف یکدیگر رفتند.

تراکتور در نیمه اول بازی بهتری از خود ارائه کرد. فولاد خوزستان قهرمان فصل قبل لیگ برتر در این دیدار نشانی از تیم سال قبل نداشت و عملکرد بسیار بدی از خود ارائه کرد. این تیم در اکثر دقایق بازی بسیار سر در گم ظاهر شد.

شاگردان رسول خطیبی با گل دقیقه 31 سامان نریمان جهان با ضربه سر روی اوت ارسالی توانستند به برتری یک بر صفر برسند. 

در نیمه دوم فولاد خوزستان برای جبران گل خورده جلو کشید و حملاتی را روی دروازه حریف تدارک دید اما حملات این تیم آنقدر خطرناک نبود که دروازه تراکتور را با خطر چندانی روبرو کند.

دقیقه 73 شوت سنگین چاگو هافبک فولاد خوزستان را حامد لک به سختی دفع کرد.

دقیقه 74 ارسال بازیکنان فولاد خوزستان از جناح راست را احمد آل‌نعمه دفع کرد و در حالیکه توپ درون محوطه جریمه سرگردان بود مساریچ بازیکن خارجی فولاد خوزستان روی خروج اشتباه حامد لک با یک ضربه سر آرام دروازه تراکتور را باز کرد.

بعد از این گل تراکتور حملات زیادی را روی دروازه فولاد خوزستان تدارک دید تا اینکه لوسیانو ادینهو در دقیقه ۸۳ با یک شوت سنگین از پشت محوطه جریمه توانست دروازه فولاد را باز کند.

در نهایت تراکتور توانست در اولین بازی چهاردهمین دوره لیگ برتر با نتیجه 2 بر یک مقابل فولاد خوزستان مدعی عنوان قهرمانی به پیروزی برسد.

علیرضا فغانی داور این دیدار به احمد آل نعمه از تراکتور و مهرداد جماعتی و مهدی بدرلو از فولاد خوزستان کارت زرد نشان داد.

 

/ 1 نظر / 26 بازدید
بیلگی سایار

تراکتور با ادینهو نزدیک به کامل شدن شد !! کاش بختیار رحمانی و افشین هم از بین سربازان جذب تیم تراکتور شوند هم لیگ نیاز داریم و هم آسیا