کیانی:‌نیم‌فصل دوم امتیاز جمع کردن سخت‌تر می‌شود

مهدی کیانی در مورد حضور تیموریان در تراکتور گفت:‌ او به تیمی برگشته که سابقه بازی در آن را دارد و ما به آندو خوشامد می‌گوییم. همه می‌دانند او جزو بهترین های فوتبال ایران است و در تیم ملی هم بازیکن باارزشی محسوب می‌شود. فکر می‌کنم هواداران هم از این خرید راضی هستند و امیدوارم آندو در تیم ما موفق باشد.

او که با تیموریان هم پست است در مورد اینکه آیا بابت حضور آندو در تراکتور ناراحت نیست تاکید کرد: چرا باید از آمدن تیموریان ناراحت باشم؟ وقتی تیم ما بازیکن خوب بگیرد طبیعی است که قوی‌تر می شویم و من خیلی هم خوشحالم که او به تراکتور آمده است. تیم ما بازیکنان خوبی دارد و امیدوارم مشکل بازیکنان سرباز حل شود تا بتوانیم تیم پرقدرتی در نیم فصل دوم داشته باشیم.

کیانی در مورد افت تراکتور در هفته‌های پایانی نیم فصل اول و امتیازهایی که این تیم از دست داد گفت: قسمتی از این موضوع به اشتباهات خودمان مربوط می‌شود ولی  بدشانسی هم آوردیم. در نیم فصل دوم کارمان برای امتیاز جمع کردن سخت‌تر می‌شود و تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را بگیریم و در نهایت قهرمان لیگ شویم.

 

/ 2 نظر / 118 بازدید
ملت بلاگ

با ياري حق تعالي و سپاس از تيم قدرتمند ملت بلاگ و به شکرانه سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملي و جهاد مديريتي توانستيم با افتخار سرويسي در خور شأن ملت ايران در جهت هر چه شکوفا شدن فرهنگ غني و بي بديل فارسي زبانان در سراسر دنيا بنا نهيم و به خود مي باليم که ميزبان ملت ايران در امر وبلاگ نويسي هستيم.

فاطيمااا

سلام عزيزم وبلاگ زيبايي داري خوشمان آمد.واسه همين خواستم يه سايت بهت معرفي کنم که با اون بازديد وبلاگتو ببري بالا فقط کافيه بهش مراجعه کني و به تبادل لينک کني.بازم بهت سر ميزنم.مرسي. www.mihanlinks.ir