ایراندوست: امیدوارم مشکل گلزنی ما حل شود

نصرت ایراندوست پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل تراکتور گفت: این پیروزی را به هواداران حریف تبریک می‌گویم. می‌دانستم تراکتور به چه شکلی بازی می‌کند و آنالیز کاملی از آنها داشتم. متأسفانه گل زودهنگام آنها شیرازه ما را از هم پاشید. در 45 دقیقه اول عجولانه بازی کردیم و هرگز نتوانستیم به آنچه می‌خواهیم برسیم.

وی افزود: در فاصله نیمه دوم تلاش کردیم نقاط ضعفمان را برطرف کنیم، به بازیکنان گفتم اگر 5 گل هم بخوریم باید باز هم حمله کنیم. می‌دانستیم تراکتور در ضد حملات قوی است و مراقب این مسئله هم بودیم.

سرمربی ملوان در مورد جو ورزشگاه یادگار امام خاطر نشان کرد: بنده هم عقیده دارم باید هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند. امیدوارم در لیگ چهاردهم هم بازی‌های تماشاگرپسندی را مشاهده کنیم و دیگر سکوهای ورزشگاه خالی نماند.

وی درمورد صحنه پنالتی گفت: پنالتی درست بود و حرفی در آن نبود.

ایراندوست افزود: بازیکنان هنوز به آن صورت که باید حرفه‌ای نشده‌اند و نمی‌دانند نباید به راحتی کارت زرد بگیرند و خطا نکنند تا هم خودشان و هم تیم در بازی‌های بعد دچار مشکل نشوند.

سرمربی ملوان در مورد مشکل گلزنی تیمش خاطر نشان کرد: این هم از مشکلات ماست، امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم این مشکل را برطرف کنیم.

وی در مورد اینکه چه تعهدی به هواداران ملوان دارد، اظهار کرد: من تعهدی به کسی ندادم اما جایگاه این تیم معلوم است و ما هم به دنبال یک جایگاه مستحکم هستیم.

/ 0 نظر / 10 بازدید