ایران پوریان: کی روش دیدش را نسبت به تراکتور تغییر دهد

مدافع تیم فوتبال تراکتور گفت: تیموریان بازیکن بزرگی است و نیاز به تعریف و تمجید من ندارد.

محمد ایران پوریان، درباره شرایط تیمش اظهار داشت: خوشبختانه همه چیز خوب است. تمرینات خود را دنبال می کنیم و با انجام این تمرینات پرفشار آماده اردوهای خارجی و بازی های دوستانه آینده خواهیم شد. در تعطیلات لیگ فرصت مناسبی داریم تا به هماهنگی کامل برسیم و بتوانیم در ادامه رقابت ها مسائلی که می خواهیم را به دست آوریم.

وی درباره جذب بازیکنان جدید عنوان کرد: تیم ما با توجه به اینکه باید در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کند، نیاز به جذب بازیکنان جدید داشت. خوشبختانه بازیکنان خوبی به عضویت تراکتور آمده اند و امیدوارند روزهای خوبی را در تبریز سپری کنند.

مدافع تراکتور درباره حضور آندرانیک تیموریان تاکید کرد: تیموریان بازیکن بزرگی است و نیاز به تعریف و تمجید من ندارد. او از نظر شخصیتی و فنی واقعا فوق العاده است و می تواند کمک حال تراکتور باشد. همه ما خوشحال هستیم که بازیکنی مثل آندو به تراکتور آمده است.آندو بهترین نقل و انتقال لیگ برتر است که خوشبختانه به تراکتور پیوسته است.

ایران پوریان با انتقاد از کادرفنی تیم ملی فوتبال تصریح کرد: واقعا دیگر خسته شده ایم، نمی دانم چرا هیچ بازیکنی از تراکتور که این همه در جدول ثبات داشته و نتایج خوبی گرفته دعوت نمی شود. امیدوار بودیم کی روش دیدش را نسبت به تراکتور تغییر دهد اما متاسفانه حتی یکبار به تبریز نیامد تا بازی تراکتور را تماشا کند. به هر حال برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم.

کاپ

/ 1 نظر / 84 بازدید
سنا

واقعا چرااااااااااا