خطیبی : قطعا برای کسب سه امتیاز بازی می کنیم

رسول خطیبی سرمربی تیم تراکتور در خصوص بازی با استقلال گفت : بعد از بازی مقابل گسترش فولاد ریکاوری خوبی انجام دادیم و بعد از ریکاوری تمرینات منظمی را سپری کردیم و از هر لحاظ آماده رویارویی با تیم استقلال هستیم چراکه به سه امتیاز بازی نیاز داریم ، قطعا برای کسب سه امتیاز بازی می کنیم و تمام تلاشمان را می کنیم با ارایه یک بازی خوب با سه امتیاز از زمین مسابقه خارج شویم، سرمربی تیم در خصوص محرومیت مهدی کیانی و جایگزین این بازیکن در این بازی گفت : ما در این بازی کیانی را در اختیار نداریم ولی برایش جایگزین داریم آن هم نه یک نفر بلکه 70 هزار نفر که در سکوها تراکتور را یاری خواهند کرد تا در این بازی حساس برنده از زمین مسابقه خارج شویم . مطمئنم سکوهای یادگار فردا اجازه نخواهند داد تا احساس کنیم که کیانی را در اختیار نداریم چراکه مطمئنم فردا جای خالی در سکوهای یادگار امام نخواهیم داشت .
وی در خصوص شناخت از تیم استقلال گفت : ما یک تیم 8 نفره داریم که بازی های استقلال را آنالیز کرده اند و بر اساس همین برنامه ها هجومی تر از همیشه مقابل این تیم به زمین مسابقه می رویم .
وی در خصوص هواداران فهیم تیم تراکتور گفت : ما تنها دربی ای را در جهان برگزار می کنیم که هواداران دو تیم بدون دغدغه و بدون یک ذره حاشیه و برادرانه از تیم خود حمایت می کنند و در لحظه لحظه بازی حریف خود را نیز تشویق می کنند ، این فرهنگ بسیار بالای هواداران تراکتور را نشان می دهد اتفاقی که در بازی با سپاهان اصفهان نیز در سکوهای یادگار شاهدش بودیم و باید در خصوص احکامی که صادر می شود دقت گردد و هواداران نیز باید در این بازی شور و شعور خود را نشان دهند .

/ 2 نظر / 25 بازدید
بازي آنلاين

سلام دوست من خوبيد ؟ وبلاگ بسيار خوبي داريد ممنون ميشم منو لينک کنيد بعد اعلام کنيد من هم شمارو لينک مي کنم وبسايت من يک سايت بازي آنلاينه خوشحال ميشم نظرتونم در مورد سايتم بدونم به اميد موفقيت شما

حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] سلام دوست گرامي. شهادت امام حسين(ع) را خدمت شما تسليت عرض ميکنم. اميدوارم در اين ماه و در تمام عمر مورد عنايت حضرت امام حسين(ع) باشيد. خوشحال خواهم شد در کلبه خود در خدمت شما باشم. موفق و منصور باشيد. [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]