رحمانی در راه تـراکتــور / حمودی در راه ملــوان

به نقل از خبرگزاری پانا، مهلت نقل و انتقالات به پایان رسیده و تیم ها در حال مرور آخرین تاکتیک ها برای ورود به لیگ چهاردهم هستند، مربی تیم ها نقشه و برنامه ها را تنظیم کرده و مهره چینی ها انجام شده است. حالا در این شرایط خبری نسبتا بزرگ مخابره می شود مبنی بر اینکه کارت معافیت دو بازیکن لیگ برتر مشکل دارد و آنها باید به سربازی بروند. به نظر می رسد ماجرا قطعی است و بختیار رحمانی و علی حمودی باید برای آینده شان تصیمیم جدیدی بگیرند و راهی یکی از چهار تیم " ملوان بندرانزلی، تراکتور ، فجر سپاسی و نیروی زمینی " شوند.


طبیعی است هر تیمی در لیگ برتر تمایل به جذب این دو مهره تاثیر گذار داشته باشد، اما خبر می رسد که تکلیف دو بازیکن تقریبا مشخص است. طبق اخبار رسیده به پانا از آنجا که قیمت بختیار رحمانی به مراتب بالاتر از حمودی است و اصولا بازیکن های سرباز هم برای پیوستن به تیم های مشمول قرارداد مالی سنگین می بینند، این هافبک ملی پوش با توجه به تمکن مالی خوب تبریزی ها راهی تراکتور خواهد شد.
درمورد حمودی هم هر چند پس از جدا شدن فخرالدینی، تراکتوری ها بی میل نیستند او را به تبریز بیاورند اما با توجه به مشکلاتی که می تواند ناشی از پر شدن لیست باشد او به انزلی خواهد رفت و دو فصل برای این تیم توپ می زند. البته تبصره این دو انتقال این است که سازمان لیگ راهی برای جابجایی این دو بازیکن با توجه به اتمام زمان نقل و انتقالات پیدا کند در غیر این صورت آنها راهی دسته اول می شوند. 
 

/ 2 نظر / 9 بازدید
hamed

نظمی با جام شهدا از انتقادات گریخته و فشاری روش نیست که این دو بازیکن سرباز رو بگیره.من شک ندارم اگه تراکتور جام شهدا رو بد تموم میکرد الان این دو بازیکن در تمرینات تراکتور بودند.

بیلگی سایار

رحمانی در تراکتور به فوق ستاره تبدیل میشه انشالله