حسین خطیبی :قطعا برای برد به زمین می رویم

"حسین خطیبی" در نشست مطبوعاتی قبل از بازی مقابل ملوان بندر انزلی در جمع خبرنگاران گفت: در شرایط بسیار خوبی به سر می بریم و برای بازی مقابل تیم ریشه دار ملوان کاملا آماده هستیم.

مربی تیم فوتبال تراکتور افزود: با اینکه در بازی مقابل ملوان نتوانستیم بازی خوب و باکیفیتی ارائه دهیم ولی در دیدار فردا با تمرینات خوبی که پشت سر گذاشته‌ایم، امید زیادی برای کسب پیروزی و سه امتیاز بازی داریم. هدف ما کسب حداکثر امتیازات بازی های خانگی است.

وی با اعلام اینکه شیطنت های زیادی از سوی برخی رسانه ها علیه تیم فوتبال تراکتور انجام می شود، اظهار داشت: این تیم متعلق به هواداران و مردم آذربایجان می باشد و من از همه هواداران می خواهم ضمن حضور در استادیوم و حمایت از تیم، اجازه حاشیه سازی به دشمنان تیم ندهند.

خطیبی با تاکید مجدد بر اینکه حضور هواداران در استادیوم ضروری می باشد، بیان داشت: از هواداران دعوت می کنم بازی مقابل ملوان را با حضور در استادیوم، از نزدیک تماشا کنند و به بازیکنان تیم انگیزه دهند.

مربی تیم فوتبال تراکتور خاطر نشان کرد: در بازی های گذشته نقص های مختلفی داشتیم که سعی خواهیم رفته رفته این نقاط ضعف را پوشش دهیم. کادر فنی هم از عملکرد تیم رضایت صد درصد ندارند و مطمئن باشید بازی های بهتری را از تراکتور خواهید داد.

وی ضمن بیان اینکه حضور نداشتن ادینهو در بازی قبلی به خاطر آماده نبودن وی بوده است، عنوان کرد: در بازی مقابل ذوب آهن به خاطر کند بودن مدافعان این تیم، از بازیکنان با سرعت زیاد همچون ابراهیمی استفاده کردیم ولی موفق به گلزنی نشدیم.

حسین خطیبی بیان داشت: ملوان تیم خوب و پرانگیزه ای می باشد و از مدافعان منسجمی بهره می برد. برای مقابله با خط دفاعی ملوان تدابیر مورد نیاز اندیشیده شده است و سعی خواهیم کرد ضمن ارائه بازی خوب، با نتیجه مطلوبی از زمین بازی خارج شویم.

مربی تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه فرشاد احمدزاده در بازی قبلی هیچ اعتراضی به تعویضش نداشت، بیان داشت: این موضوع به اشتباه از سوی برخی رسانه ها منعکس شده است و وی از عملکرد خود در بازی ناراضی بود. اجازه اعتراض و ایجاد حاشیه به هیچ بازیکنی را نخواهیم داد.

/ 1 نظر / 10 بازدید
عیسی

به امید خدا فردا با نتیجه خوب وقابل قبول برنده میشویم 4بر1 می بریم