انصاری‌فرد: یک لنگه کفش از سازمان لیگ طلبکارم

کریم انصاری‌فرد شب گذشته در مراسم معرفی بهترین های لیگ‌برتر جایزه کفش طلای بهترین گلزن فصل گذشته لیگ را از آن خود کرد، این گلزن آذربایجانی اهل شهر اردبیل که در انتظار یک تیم خارجی است، جایزه خود را از علی دایی دریافت کرد. مربی پرسپولیس و فردی که به نوعی حضور کریم انصاری‌فرد در رقابت های باشگاهی را کلید زده است. انصاری‌فرد می‌ گوید: آقای دایی موقع دادن جایزه تشویقم کرد و به من گفت مبارک باشد.

بازیکن فصل گذشته تراکتـور درباره احساسش نسبت به جایزه ادامه می‌ دهد: اول از همه خدا را شکر می‌ کنم چون کفش طلایم جفت شد البته لنگه اول هنوز وجود خارجی ندارد. این دومین باری بود که من آقای گل می‌ شدم و مرتبه اول روی سایت ها خبرآقای گلی خودم را خواندم. اما این دفعه مراسم خوبی برگزار کردند و اقای گلی من رسمی شد. با این حال فکر می‌ کنم یک لنگه کفش از سازمان لیگ‌برتر طلب داشته باشم، حالا یا خودم درست می‌ کنم و یا سازمان لیگ آستین بالا بزند و به همه آقای گل های دوره های مختلف این یادگاری را بدهد چون این چیز خوبی است و یادگاری دوران هر بازیکن محسوب می‌ شود و خوب است آدم این یادبود را در ویترین افتخاراتش داشته باشد.

انصاری‌فرد در پایان این گفت‌وگو درباره فعالیتش در شبکه های اجتماعی می‌ گوید: من آی دی فیسبوک و اینستاگرام ندارم و اگر صفحه ای به اسم من در فیسبوک وجود دارد که مطلب هم چاپ می‌ کند تقلبی است و این حرف ها هیچ ربطی به من ندارد.


/ 0 نظر / 12 بازدید