تـراخـتـور 4 - راه آهـن 1 / تـورکـلـریـن ایـفـتیخـاری تـراخـتـور ..تـراخـتـور..

در چارچوب هفته ی هشتم رقابت های لیگ برتر، دو تیم تراکتور و راه آهن تهران از ساعت 19 امروز (جمعه) در ورزشگاه یادگار به مصاف هم رفتند که شاگردان خطیبی موفق شدند با حساب چهار بر یک به برتری برسند.

 ترکیب تراکتور:

حامد لک، احمد آل نعمه، خالد شفیعی، محمد ایران پوریان، حبیب گردانی، مهدی کیانی، میرهانی هاشمی (85 محمد پور رحمت اله)، سامان نریمان جهان، محمد ابراهیمی (85 فرشاد احمدزاده)، محسن دلیر، لوسیانو ادینهو (85 فرید بهزاد کریمی)

سرمریی: رسول خطیبی

 ترکیب راه آهن:

ایگور نتزیچ، محسن ایران نژاد، علی عظیمی، احمد موسوی، میلاد محمدی (72 مهرداد محمدی)، محمد ستاری، سیامک کوهنورد (75 بهنام برزایی)، رامین رضاییان، بهادر عبدی (68 امین منوچهری)، رضا خالقی فر، محمد غلامی

سرمریی: حمید استیلی

 تیم داوری:

جمشید محمدی، بابک داوری، حمیدرضا رحیمی، پیام حیدری

ناظر: عبود سنگاشکن

 شرح بازی:

تیم فوتبال تراکتور، این مسابقه را طوفانی آغاز کرد و در همان دقیقه ی ابتدایی مسابقه، پاس زیبای محسن دلیر و فرار لوسیانو ادینهو، توپ را به این بازیکن برزیلی رساند و ادینهو با شوت زیبا توانست در دقیقه ی دو دروازه ی راه آهن را باز کند.

 هشت دقیقه از گل تراکتور نگذشته بود که تیم راه آهن روی یک ضربه ی کرنر توانست با ضربه ی سر علیرضا عظیمی گل تساوی را به ثمر برساند.

 در ادامه نیز بازیکنان هر دو تیم موقعیت های گل خطرناکی روی دروازه ی همدیگر ایجاد کردند و تیم راه آهن با نفوذهایی از سمت راست و چپ و تراکتوری ها با پاس های پشت دفاع موفق به خلق موقعیت روی دروازه ی هم می شدند؛ اما در نهایت این دیدار با تساوی یک بر یک در نیمه ی اول به پایان رسید.

 نیمه ی دوم این مسابقه با همان ترکیب نیمه ی نخست آغاز شد و تراکتور توانست در دقیقه ی 59 روی شوت از راه دور سامان نریمان جهان، دومین گل را وارد دروازه ی راه آهن کند.

 بازی با همان نتیجه ی دو بر یک پیگیری می شد که در دقیقه ی 77، شوت زیبا و سرکش محسن دلیر از پشت محوطه ی جریمه، برای سومین بار دروازه ی ننزیچ را فروریخت و با این گل، ورزشگاه منفجر شد.

 در حالی که شاگردان استیلی در شوک نتیجه بودند، پس از این که ضربه ی نریمان جهان به تیرک دروازه ی این تیم برخورد کرد، اشتباه مدافع و دروازه بان راه آهن موجب شد تا محسن ایران نژاد به اشتباه دروازه ی خود را برای چهارمین بار باز کند و بازی با نتیجه ی چهار بر یک به پایان رسید.

 حاشیه های بازی:

* تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه، نزئیک بـه 50 هـزار نـفـر .

 *حمید استیلی در حالی در دقیقه ی 75 بازی، سومین تعویض خود را انجام داد که رسول خطیبی هنوز تغییری در ترکیب تیمش نداده بود و با همان ترکیب ابتدایی به کار خود ادامه می داد و در دقیقه ی 85، هر سه تعویض خود را به یکباره انجام داد.

 * لوسیانو ادینهو با گلی که در ابتدای این مسابقه به ثمر رساند، شش گله شد و در صدر جدول گلزنان جا خشک کرد.

 *داور بازی به محسن دلیر و لوسیانو ادینهو از تراکتور کارت زرد نشان داد.

 تراکتور با این پیروزی، امتیازات خود را به عدد 19 رساند و در پایان هفته ی هشتم رقابت های لیگ برتر، به صدر جدول رده بندی صعود کرد و راه آهن نیز با این باخت با 8 امتیاز در رده ی دهم جدول قرار گرفت.

این در حالیست که تراکتور در 4 بازی اخیر خود توانسته است 14 گل را به ثمر رساند که در بازی صباباتری 4 گل در مقابل نفت مسجد سلیمان 3 گل در مقابل پرسپولیس 3 گل و در نتیجه در برابر نفت تهران 4 گل را کسب کند


/ 1 نظر / 24 بازدید
نادر

اگر زره ای به الله اعتقاد داری نظر منو تایید کن ابر و باد و مه و خورشيد و فلک در خدمت تراکتور . اما موجودی که عادت به خدمت بشر دارد از این وظیفه سر باز زد ! اون کیه ؟ فارس سگ . آره فارس سگ . این فارس سگان در این چند روز بد جوری بی وفایی کرده و می کنند ! صدها رسانه صمعی بصری فارس سگها موفقیتهای پر هوادارترین تیم لیگ را طوری در بایکوت گذاشته اند که نگو و نپرس . البته شاید این به صلاح ملت بزرگ تورک آذربایجان باشد چرا که باید این ملت دیر یا زود از خواب غفلت بیدار بشود یاشاسئن آذربایجان یاشاسئن تراختور