بایرامی: با قلبم حضور در تراکتور را انتخاب کردم .

مهرداد بایرامی در گفت‌وگو با  خبرگزاری فارس در خصوص فسخ قراردادش با باشگاه گسترش فولاد تبریز و حضور در تراکتور گفت: من سه سال خوب را در گسترش فولاد سپری کردم و لحظات خوبی در این تیم داشتم و حالا که به تراکتور پیوستم از زحمات مسئولان این باشگاه تشکر می‌کنم وامیدوارم که روزی دوباره به این تیم برگردم چرا که گسترش فولاد یکی از بهترین تیم‌های ایران است و از حسن نظر مدیران این باشگاه تشکر می‌کنم.

وی درباره اینکه چرا راهی تراکتور شد،‌ادامه داد: دوست داشتم در تیمی بزرگ با هواداران زیاد بازی کنم و با اینکه از تیم‌های بزرگ پیشنهاد داشتم اما با قلبم تراکتور را انتخاب کردم اما با حضور در این تیم به آرزوی دوران کودکیم رسیدیم.

مهاجم جدید تیم فوتبال تراکتور اظهار داشت: تراکتور در صدر جدول است و از بازیکنان خوبی هم بهره می‌برد و من هم باید تمرینات زیاد و سختی انجام دهم تا خطیبی مرا ببیند چون مطمئن هستم هرکس که خوب تمرین کند در تراکتور بازی خواهد کرد و من با اهداف بزرگی به تراکتور آمدم.

وی درباره اینکه آیا تراکتور می‌تواند قهرمان لیگ برتر شود، افزود: با روندی که این تیم در پیش دارد قطعاً قهرمانی دور از دسترس نیست و به نظرم تراکتور بهترین تیم ایران است و همه مردم خطه آذربایجان آرزو دارند که این تیم قهرمان شود.

بایرامی درباره تفاوت گسترش فولاد و تراکتور هم گفت: فضای این دو تیم 100درصد متفاوت است چرا که در بازی‌های گسترش فولاد بیشتر از 500 تماشاگر نمی‌آمد اما کمترین تماشاگری که برای تراکتور می‌آید 20هزار نفر است. هواداران تراکتور شور و حال خاصی در ورزشگاه ایجاد می‌کنند و بازی کردن مقابل آنها انگیزه خاصی به بازیکنان می‌دهد. من آماده بازی در تراکتور هستم و به عشق هواداران این تیم خودم را بیشتر نشان خواهم داد.

بایرامی درباره اینکه می‌تواند روند گل‌زنی‌اش را در تراکتور هم ادامه دهد، اظهار داشت: گل زدن را دوست دارم اما بیشتر از آن باید خودم را نشان دهم چرا که می‌خواهم از این تیم بزرگ به تیم ملی برسم.

وی اظهار داشت: اگر نمی‌توانستم در این تیم موفق باشم شک نکنید که به تراکتور نمی‌آمدم. آمدم اینجا که بجنگم چرا که به توانایی‌هام اعتقاد دارم و امیدوارم که آقای گل لیگ از تراکتور باشد.

بایرامی در پایان گفت: مهاجمان تراکتور همگی بازیکنان بزرگی هستند و من با محسن دلیر همبازی بودم و ادینهو هم مهاجم خیلی خوبی است.

مهرداد بایرامی امروز اولین تمرین رسمی‌اش را در ساعت 14 و 30 دقیقه با تراکتور انجام خواهد داد.

/ 5 نظر / 25 بازدید
ملت بلاگ

با ياري حق تعالي و سپاس از تيم قدرتمند ملت بلاگ و به شکرانه سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملي و جهاد مديريتي توانستيم با افتخار سرويسي در خور شأن ملت ايران در جهت هر چه شکوفا شدن فرهنگ غني و بي بديل فارسي زبانان در سراسر دنيا بنا نهيم و به خود مي باليم که ميزبان ملت ايران در امر وبلاگ نويسي هستيم.

ائلمان

چونکی شرفین وار چوخ ساغ اوول

تربیز

مهرداد سئن ساوالان تک قیرتلی و شوجاعت لیسئن

333

5 سال هست تراختور در لیگ برتر ایران غوغا بپا کرده البته ما ملیتچی های آذربایجان بخوبی می دانیم که یک سر این زحمات به نفع فارسهاست و آنان شاید بیشتر از ما نون این شور و حالی که در لیگ افتاده را بخورند اما سوال اینجاست که چرا دو بار علنا حق این تیم را ضایع کردند و جلوی دید همگان نگذاشتند قهرمان لیگ بشه با توجه و آگاهی به این مهم که همین تقلب های آشکار و حق خوریهای نامردانه باعث نفرت ملت تورک از فارسها و مرکز خواهد شد . آیا اظهارات یک آمریکایی مبنی بر اینکه هوادار تراختور هست باعث نفاق و جدایی میشه یا این موراد که گفتم؟ 5 سال هست تراختور با اینهمه هودار اغلب در رده های بالای جدول لیگ بوده و دو بار نایب قهرمان شده یک بار جام حذفی را برده یک بار جام شهدا را برده الان هم چندین هفته هست صدر جدول لیگه ولی در رسانه های ایران خبری از این تیم در خور شایسته گی اش نیست هر روز روزنامه های ورزشی را مرور کن یک تیتر در باره تراختور نیست ! آیا همه اینها نفاق قومی تحریک قومی ایجاد اختلافات قومی نیست ؟ آیا اینها باعث نمیشه که جوانان آذربایجان بگویند ما ایرانی نیستیم و نمی خواهیم ایرانی باشیم ؟ انوقت آلن ایر با یک جمله که من طرفد

تبریزلی

گسترش فولاد هم دومین تیم بزرگ ماست....و نباید پشتشو خالی کنیم....ماها که دختریم نمیتونیم بریم ورزشگاه...خواهشم از شما آقایون اینه که تیم آبیمونو تنها نزارید...