آغاز به کار مافیا /محرومیت خانگی تراکتوردر آستانه دیدار با استقلال ؟

پس از بازگشت محسن ترکی به داوری و موافقت سازمان لیگ با تعویق یک هفته ای دربی تهران به دلیل آنکه استقلال دیدار سنگینی با تراکتور در تبریز خواهد داشت کمیته انظباطی دست به کار شد و هواداران تراکتور را از یک بازی خانگی محرم کرد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای‌های خود به این صورت  اعلام کرد.

دیدار دو تیم تراکتور و پیکان 30 مهرماه در تبریز برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم تراکتورتخلفاتی مبنی بر فحاشی نسبت به داور مسابقه و دروازه بان تیم حریف صورت گرفت بر همین اساس کمیته انضباطی تیم تراکتور را به یک جلسه برگزاری مسابقه خانگی بدون تماشاگر و پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. همچنین رسول خطیبی مبلغ 20 میلیون ریال و حسین خطیبی مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

 

/ 7 نظر / 23 بازدید
آیدین

عزیزان وقتی ملی گرایان آذربایجان دادشان به هوا بلند میشه اعتراض می کنند شکوه می کنند به خیابان می ایند حتما دلیلی دارد . این نثل جوان و پویا و ذکی و با هوش اذربایجان مریض و یا روانی نیستند . گرچه دشمنان ملت آذربایجان در طول تاریخ هر حرکت این ملت ستم دیده و تبعیض کشیده را به خارجی ها و آنور مرزی ها و استعمار و دهها مورد الکی و وهمی و خیالی بسته اند و نسبت داده اند (صرفآ برای سرکوب حرکت های ملی آذربایجان این کارهای غیر انسانی را کرده اند) ولی باز هم این ملت با همه این مظالم و جعل و دروغ پان فارس جماعت و سالهای سال در مقابل صرف هنگفت بیت المال جهت آسیمیله کردن ملت تورک اذربایجان سر پا هست . چرا ؟ برای اینکه این ملت را الله آفریده . نه فارس . حتما از خودتان سوال خواهید کرد که مگر پان فارس برای ما چه کرده ؟ علاوه بر صدها دلیل منطقی که مجال گفتن نیست . تنها چیزی که بطور اجمال میشه بهش اشاره کرد اینه که اگر ملت آذربایجان واقعآ بخواد بر داشته های ملی و هویت ملی اش پا فشاری کند و واقعا در حفظ آنها سرسختانه عمل کرده و هیچگونه از حق خویش کوتاه بر نیایید آن موقع خواهید دید که پان فارس کیست و چهره کریح اش بر همگان آشکار خ

آیدین

و چهره کریح اش بر همگان آشکار خواهد شد . ( وقتی ملت آذربایجان هیچگونه حرکتی نسبت به حق و حقوق خویش نمی کند لاجرم پان فارس جماعت می شوند حضرت یونس و معصوم ترین قوم جلوه می کنند ) این قوم توهین می کند بعد معترض را می کشد تحقیر می کند اعتراض کننده را سرکوب و شکنجه و دستگیر و زندانی می کند جک می گوید ملت تورک را مورد بد ترین تمسخر ها قرار می دهد وقتی اعتراض این ملت را می شنود هزار تا انگ بهش می زند و عامل بیگانه و دستور گرفته از کشور های دیگر و... معرفی می کند . رحمتی بازیکن پیکان حرکت زشتی انجام می دهد هوادارانی که همیشه او را تشویق می کردند اینبار چه سزاوار او را با شعار شان تنبیه می کنند ولی تیمی که میلیونها هوادار داره در مقابل تیمی جریمه و بدون هوادار میشه که اصلآ ربطی به این ماجرا نداره (که البته و صد البته داره چون پشت پرده مافیا دست اش در کاره) یعنی مسئله به این ساده گی را فدراسیون متوجه نیست دو تیم در گیر شده در یک صحنه محرومیت اش نیز باید در مقابل همان تیم باشه نه تیم دیگر .

چایپارالی

می خواهند با این کار ضمن حذف طرفداران از حضور در استادیوم، با توجه به عدم توافق مافیای فدراسیون فوتبال با مافیای صدا و سیما در خصوص حق پخش، با همکاری مافیای کله مرغی توسط داور همانند فصلهای قبل استفراغ را در مقابل تراختور مقدس پیروز گردانند و هیچ دوربین تلویزیونی و هیچ دیده ی هوادار و دوربینهای گوشیهای هواداران نتوانند قضاوت داور را ضبط کنند و در این صورت ضمن بازاندن تراختور در بازی خانگی تنها کسانی که می توانند به نحوه قضاوت داور اعتراض نمایند با زیکنان و مربیان حاضر در زمین هستند که در این صورت کمیته پان فارسیسم ضد انضباطی با محرومیتهای طولانی مدت بازیکنان برای نیم فصل دوم عملا تراختور را در ادامه مسابقات لیگ خلع سلاح خواهد کرد ما باید به استادیوم برویم و هیچکس نخواهد توانست مانع حضور من در استادیوم شود ، یا مرگ یا استادیوم مرگبر فدراسیون ایران

علی

پیشنهاد ما به فدراسیون این است که با وجود محروم کردن تماشاگران و عدم پوشش تلویزیونی , یار دوازدهم استقلال محسن ترکی را هم بیاورید تا استقلال حتماْ از این بازی خارج از خانه با برد همراه شود و بالاخره با کمک فدراسیون , کمیته انظباطی و کمیته داوری به صدر جدول صعود کند …. رسماْ شماها دیگه روی داوری های اینچپون کره جنوبی رو هم سفید کردید. واقعاْ که ؟؟؟؟؟؟ شماها دیگه حرف از حق کشی نزنید که در این زمینه سر ترید.

یاشار تورک

با همه تدبیرها باز هم سیمای کثیف و نژاد پرست پان فارس ها از پس پرده بیرون زد و بر همگان نمایان شد .حتی اگر هواداران تراختور می بایست بازی بعدی اون ماجرا محروم می شدند باید جلوی گسترش این کار می شد (بازی یعدیش)

یاشار تورک

حساب اش را بکنید اینها در اختصاص بودجه برای منطقه تورک نشین چه ها می کنند با این عدالت کثیفشون

سهند بالاسی

فدراسیون کثیف این نقشه راازقبل کشیده بود اگربه تورک بودن خود افتخار میکنیم باید باوجود محروم کردن تیم عزیزمان خودمان را به ورزشگاه برسانیم تانفرت وانزجار خودمان را از فدراسیون کثیف اعلام کنیم نه موتلو تورکم دیینه