دلـیــر : نشان دادیم که تـراکـتـور تیم خوبی است.

محسن دلیربازیکن تیم تراکتور در گفت‌وگوی که با سایت نصر نیوز انجام داد گفت: بازی خوبی مقابل صبا ارائه دادیم و در نیمه‌ی اول به دلیل اینکه تمرکز لازم را نداشتیم بازی یک مقدار از دست بازیکنان خارج‌شده بود که در نیمه‌ی دوم جبران کردیم.


وی افزود: تیم تراکتور همیشه برای برد به میدان می‌آید و در بازی با صبای قم هم نشان دادیم که تراکتور تیم خوبی است و با هماهنگی‌های که بین بازیکنان وجود دارد تیم سر سرختی برای حریفان خود به حساب می آید.

بازیکن تراکتور گفت:این برد را به همه ی هواداران تقدیم می کنیم و این هواداران بودند که با تشویق‌های خود باعث شدند تراکتور به بازی برگردد و نتیجه را به نفع خود به پایان برساند و در این پیروزی هواداران نقش بسیار زیادی داشتنند و تا آخرین لحظه از تیم ما حمایت کردند.

وی تصریح کرد: آرزو داشتم با پیراهن تراکتور گل بزنم که این اتفاق هم افتاد و بسیار خوشحالم که توانستم در پیروزی تراکتور سهیم باشم .

دلیر گفت:داوری در بعضی از صحنه‌ها اشتباهاتی داشت ولی در کل داوری زیاد بد نبود.

وی در مورد بازی بعدی تراکتور با نفت مسجدسلیمان گفت:با توجه به جدول و نزدیک بودن گروه‌ها به هم‌بازی بعدی ما بسیار اهمیت دارد و باید سه امتیاز را کسب کنیم تا در رده‌های بالای جدول بمانیم که امیدواریم با حمایت هواداران خود سه امتیاز را بگیریم .

/ 4 نظر / 9 بازدید
چایپارالی

آزربایجان ایگیدلرینی تیمده گورنده آدام کیف ائلییر یاشاسین تورک آصلانلار

عیسی

یاشاسین محسن دلیر ساغول یاشا یاشا یاشا

عیسی سلماسلی

واقعا دست هواداران وتمامی بازیکنان دستشون درد نکنه که باعث شادی مردم آزربایجان شدند واقعا روز خوبی برامون بود من شخصا دست تک تک بازیکنان وهواداران را می بوسم یاشاسین آزربایجان یاشاسین تراختور

محسن دلیر لقب ( محسن روبن )