آذرنیا: دربی را باختیم، چون بی‌تجربه بودیم

حسن آذرنیا در خصوص دربی آزربایجان که روز گذشته با پیروزی سه بر یک تراکتور مقابل گسترش فولاد به پایان رسید،‌ گفت: فارغ از فوتبال دیروز روز خوبی برای فوتبال آذربایجان رقم خورد و همه چیز عالی بود. درست است که ما بازی را واگذار کردیم اما جو بسیار مناسبی در استادیوم حاکم بود و تماشاگران هر دو تیم را تشویق کردند و نوع مدیریت انجام شده برای این بازی فضایی به وجود آورده بود که همه چیز برای برگزاری یک بازی جذاب آماده بود. ما هم به تیم اول آذربایجان باختیم و امیدوارم راهشان را به خوبی ادامه دهند تا به قله رفیع قهرمانی برسند.

به نقل از فارس، سرپرست تیم فوتبال گسترش‌فولاد ادامه داد: درباره بازی باید بگویم کم‌تجربگی باعث شد که ما شروع خوبی در این بازی نداشته‌ باشیم چون اکثر بازیکنان ما جوان هستند و اولین بار بود یک بازی در این سطح را تجربه می‌کردم و تا خواستند با جو استادیوم آشنا شوند در دقیقه 6 از تراکتور گل خوردیم و دردقیقه 14 هم گل دوم را دریافت کردیم و فکر می‌کنم بعد از آن به خودمان آمدیم و فوتبال با کیفیتی ارائه دادیم و به گل هم رسیدیم اما روی بی‌تجربگی در دقایق آخر بازی یک پنالتی دادیم. به هر صورت یک دربی بدون حاشیه انجام شد و یک روز تاریخی هم برای فوتبال آذربایجان به ثبت رسید. درباره تیم خودمان فکر می‌کنم با اضافه شدن چند بازیکن بتوانیم به شایستگی که داریم برسیم.

سرپرست و مربی سابق تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به این سؤال که در بازی دیروز که مقابل تیم سابقش قرار می‌گرفت چه حسی داشت، افزود: اگر بخواهم حرف دلم را بگویم باید بگویم که خودم دوست داشتم از امروز کارم را با گسترش فولاد آغاز کنم اما حضور من در گسترش‌فولاد مصادف شد با اولین بازی با تراکتور.

آذرنیا در پایان درباره اینکه گفته می‌شود پیمان صاحب‌جمعی به مربی سابق گسترش‌فولاد به دلیل منشوری بودن نمی‌توانسته روی نیمکت بنشیند و به همین دلیل از این تیم جدا شده، گفت: من 4 روز است که در تیم حضور دارم و اصلا صاحب‌جمعی را ندیدم که بگویم به چه دلیل از تیم جدا شد و اینکه قبل از حضور من چه اتفاقاتی در تیم افتاده نظری ندارم.
/ 1 نظر / 27 بازدید
mili

tiraxtur yashasin