خطیبی: اجازه نمی‌دهم با تصمیمات‌شان صدر جدول را از ما بگیرند .

به نقل از خبرگزاری فارس، رسول خطیبی بعد از شکست دو بر یک تیمش مقابل نفت تهران گفت:‌دیگر نمی‌خواهم صحبت فنی انجام دهم. هر چقدر تمرین می‌کنیم و روی بازی حریف آنالیز انجام می‌دهیم اتفاقاتی می‌افتد که امتیازات را از دست می‌دهیم. در سه بازی ما اتفاقاتی افتاده که اگر در مورد آن حرف بزنم محروم می‌شوم.

وی افزود:3 بازی ما مقابل نفت تهران، سپاهان و یک تیم دیگر که الان در ذهنم نیست را نگاه کنید. نمی‌دانم حسین عسگری یا چه کسی مسابقات را آنالیز می‌کند اما امروز شروع مجدد بیرانوند که منجر به گل دوم این تیم شد، در شرایطی اتفاق افتاد که دست بیرانوند از محوطه جریمه خارج شده بود.نمی‌دانم چرا در شرایطی که سپاهان یکی از رقیبان مستقیم ما است داور کناری این مسابقه از اصفهان انتخاب می‌شود. من تا به الان در مورد داوری صحبت نکردم اما اجازه نمی‌دهم برخی افراد با تصمیماتی که می‌گیرند بخواهند جلوی قهرمانی ما را بگیرند. آقایان شما نمی‌توانید تیم من را از صدر جدول پایین بیاورید و با مدارک و فیلم‌هایی که ارائه می‌کنم نشان می‌دهم که حق ما چطور تضییع شده است.

سرمربی تراکتور در مورد اینکه رفتارش باعث شد هواداران علیه داور تحریک شوند، خاطرنشان کرد: من از هواداران خواستم به داور بی‌احترامی نکنند و او را تشویق کنند.

خطیبی در مورد اینکه جمشید نظمی اعلام کرده داوری مشکلی نداشت، عنوان کرد: نظمی که نمی‌تواند در مورد مسائل فنی صحبت کند.

سرمربی تراکتور در مورد اینکه این تیم در خط دفاع مشکل داشت، تصریح کرد: امروز اگر قانون اجازه می‌داد 5-6 بازیکن را تعویض می‌کردم و واقعا شرایط خوبی نداشتیم.

وی در مورد اینکه دروازه‌بانش روی گل دوم بیشتر از داور مقصر بود،‌گفت:‌در این ارتباط صحبت نمی‌‌کنم و شما بهتر است فیلم بازی را ببینید.

/ 8 نظر / 28 بازدید
سيد

ممنون مطلب جالبي بود ! به منم سر بزن ! با اجازه من لينکت ميکنم!

ناصر وکیلی اذر

یاشاسین تراختور که خار چشم دوشمنان است .و یاشاسین اقا رسول سر مربی باغیرت وکار بلدش.

بهمن استقلال

طوری گفت قهرمان نیم فصل شدیم انگار به قهرمان نیم فصل کاپ میدن منصوریان پوزش رو به خاک مالید یاشاسین منصوریان[گل]

تربیز

بهمن استق لال اشتباه نکن منصوریان نبود داور بود پوزه اش را به خاک مالید

ائلمان

بانک ورزش – علیرضا نقی زاده، بازیکن گسترش فولاد در تلاش است تا به تیم اول شهر تبریز بپیوندد. به گزارش بانک ورزش، این بازیکن که از پدیده خراسان پیشنهاد دارد، در تلاش است تا خودش را سرباز کند تا بتواند با حضور در تراکتورسازی خدمت سربازی اش را پشت سر بگذارد. البته این روزها خبرهای زیادی در خصوص بازیکنان سرباز شنیده می شود و گفته می شود آنها حق حضور در لیگ برتر را نخواهند داشت و در صورت سرباز شدن باید به لیگ های پایین تر بروند. بانک ورزش اصلا و ابدا هم بعید نیست خبر شما حقیقت باشد چون در این چند سال دیده ایم که چه ناحقی ها در حق تراختور کرده اند و چه قانون های من در آوردی فقط و صرفا به خاطر حضور تراختور در لیگ درست کرده اند بعنوان مثال قانون تازه اجرا شده 10٪ هوادار مهمان . در حالی که همین قانون را هنوز هم برای دو تیم منفور هر گز اجرا نمی کنند

تربیز

الناز شاکردوست: تیم فقط تراکتور + عکس http://hamnava.ir/%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C/%D8%A7%D9%84%D9%86%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D9%81%D9%82%D8%B7-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D8%B9%DA%A9%D8%B3/ اوه اوه اوه بازم دست آمریکا از آستین این هنرمند بیرون آمد . وای می خواهند نفاق ایجاد کنند وای می خواهند با قیچی آذربایجان را از ایران ببرند و جدا کنند . ای داد و بیداد آقای صابر عیسی پور کجایی (همچنانکه می دانید صابر عیسی پور مقاله نویس سایت ائل پرس هست که با نبوغ بی همتای خود توانسته دست های پشت پرده را که در فکر تجزیه آذربایجان توسط آلن ایر در کار بوده را افشا کند). نکنه ایشون خواهر آلن آیر چرا باید تراختور را دوست داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

توران

تراختور و در اصل هواداران تراختور و در واقع ملت تورک اذربایجان همه معادلات را ر لیگ برتر با حضور خود بهم ریخته طوری که فدراسیون برای مهار این تیم مردمی و تیمی که باعث شده همه ملل ایرانی متوجه بشوند که خودشان تیم دارند و تیم خویش را تشویق کنند . همه دست بکار شده اند و سالهاست که هر گونه سنگ اندازی جلوی این تیم را امتحان کرده اند و بازم هم خواهند کرد . برای مثال قانون جدید و من درآوردی 10٪ هوادار مهمان - کسر امتیاز - بنر نیاوردن به استادیوم ( در حالی که دو تیم منفور بنر هایی به استادیوم می آوردند که یک قطعه از استادیوم را می پوشاند) - جلو گیری از تشویق بوندسلگایی - جدیدآ بازی نکردن سربازان و... خیلی چیزها که بعدا‌ همگی باهم خواهیم دید . یک مثل افغانی میگه هر دم از باغ بری می رسد .

محمد ابراهیمی

با سلام مفتخریم که بروزترین سایت اخبار ورزشی استان را راه اندازی کردیم و به زودی آپدیت اخبار را به صورت ثانیه به ثانیه انجام خواهیم داد شما نیز میتوانید با ارایهنظرات خود ما را دلگرم کنید و نیز میتوانید با گذاشتن کد زسر در هر حای سایت خودتان اخبار بروز را در سایت خود قرار دهید با تشکر: محمد ابراهیمی کد جهت نمایش اخبار <iframe src="http://traxturlink.ir/myLDOtherSites.php" width="100%" height="100%" frameborder="0"></iframe>