تراکتور ارزشش را داشت که ترک تحصیل کنم!

سامان نریمان جهان بازیکن جوانی است که از گسترش فولاد راهی دیگر تیم آذربایجانی نشده تا در پست هافبک کمک حال تراکتوری ها باشد.او که اکنون همراه تیم در ترکیه به سر می برد یکی از بازیکنانی است که رسول خطیبی اصرار زیادی به جذب او داشت. باید دید او ارزش این اصرار را خواهد داشت. حرفهای سامان را از اردوی ترکیه بخوانید:
 از اردو چه خبر؟
تمریناتمان رفته رفته بهتر می‌شود. فشار تمرینات هم خوب است.
 چه شدکه از گسترش به تراکتور آمدی؟
دیدم برای این که سربازیم را بگذرانم بهترین وقت است و از طرف دیگر حضور در تراکتور برایم افتخار است. با هر کسی هم که مشورت کردم گفت بهترین تصمیم را گرفتی و برو تراکتور!
پشیمان نیستی به خاطر گذراندن دوران سربازی از تحصیلت گذشتی؟
سخت بود ولی مجبور بودم دوره سربازی را بگذرانم که در آینده بتوانم به تیم‌های اروپایی بروم. همچنین بخاطر این که تراکتور تیم بزرگی است و ارزش چنین ریسک بزرگی را داشت.
پس فکر می‌کنی یک روزی لژیونر شوی؟
من تمام تلاشم را می‌کنم اگر لیاقتش را داشته باشم می‌روم اروپا و اگر هم نه حتما قسمت این گونه است و لابد به آن سطح نبوده‌ام. ولی همیشه امید دارم و خواهم داشت.
گفتی ریسک بزرگی کردی که به تراکتور آمدی. منظورت چیست؟
منظورم همان ترک تحصیل بود.
 گسترشی‌ها ناراحت شدند که به تراکتور پیوستی؟
من با آنها صحبت کردم. فکر نمی‌کنم که ناراحت باشند چون شرایط مرا درک می‌کنند. همانطور که من برایشان زحمت کشیدم آنها هم برای من خیلی زحمت کشیدند. من دو سال از بهترین سالهای فوتبالم را در آن جا بودم و اولین بار از گسترش بود که توانستم در لیگ برتر بازی کنم. هنوز هم یک سال با گسترش قرارداد دارم. گسترش مثل خانه من است.
تراکتور کلا جوانگرایی کرده اگر بازیکن باتجربه نگیرد به مشکل برنمی‌خورد؟
جوان‌های ما همه خوب و توانا و باانگیزه هستند. انشااله با اضافه شدن چند بازیکن با کیفیت و البته با تجربه تیممان بهتر هم می‌شود. این را مطمئن باشید!
نظرت راجع به رسول خطیبی که قبلا هم با او کار کردی چیست؟
حدود سه سالی می‌شود که در کنار آقا رسول هستم. خطیبی واقعا دوست دارد که همیشه بازیکنانش پیشرفت کنند و زحمت زیادی نیز برای بازیکنان می‌کشد. امیدوارم بتواند موفق باشد.
حدود رقم قراردادت چقدر است؟
در سایت رقم قراردادها را خیلی شفاف زده‌اند!
تراکتور یکی، دو سال اخیر مشکلات مالی زیادی داشته نگران نیستی امسال هم همین طور شود؟
من اطلاع زیادی ندارم انشااله حل می‌شود.
 این تراکتور امسال قهرمان لیگ می‌شود؟
ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در هر سه جام موفق باشیم.
 و حرف پایانی؟
از شما تشکر می‌کنم و از تماشاچیان خونگرممان می‌خواهم که ما را حمایت کنند.


سایت روزنامه ورشی نود

/ 0 نظر / 10 بازدید