چه کسی تعداد هواداران حاظر در استادیوم را اعلام میکند؟!

به نقل از مجله خبری تراکتورچی هفته نخست رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور از روز پنج شنبه آغاز گردید و تیم تراکتورسازی توانست با یک بازی زیبا و هجومی تیم فولاد خوزستان را با نتیجه دو بر یک مغلوب سازد.نکته قابل توجه در این بازی حضور نسبتا خوب هواداران در استادیوم بود زیرا سمت جایگاه کاملا مملو از هواداران شده بود و همچنین در نقاطی از صندلی های زرد رنگ و سبز رنگ نیز هوادارانی به چشم میخورد و علاوه بر آنها روبروی جایگاه هم هوادارانی حضور داشتند.


در این بازی به نظر میرسید بیش از ۲۵ هزار نفر در استادیوم حضور داشته باشند اما متاسفانه روی اسکبورد تعداد هواداران ۱۳۵۰۰ نفر درج شد عددی که هواداران حاظر در استادیوم را ناراحت کرد زیرا کاملا مشخص بود بیش از این رقمی که اعلام شد هوادار در استادیوم حضور دارد.

متاسفانه در بازی پرسپولیس و نفت تهران در استادیوم آزادی هواداران حاظر در استادیوم را ۱۷ هزار نفر اعلام کردند و همین موضوع باعث شد تا پرسپولیس پرهوادارترین تیم هفته اول را به خود اختصاص دهد در حالیکه این عنوان کاملا حق تیم تراکتورسازی بود.

البته این اولین بار نیست که این اتفاق در ورزشگاه یادگار امام رخ میدهد زیرا به دفعات شاهد بودیم که آمار و ارقامی که اعلام میشود کمتر از تعداد واقعی هواداران حاظر در استادیوم بوده هست این امر متاسفانه در بازی های آسیایی نیز چندین بار رخ داده هست جایی که اکثر تیم های حاظر در این رقابت ها هواداران خود را بسیار بیشتر از آن چیزی که در استادیوم هستند اعلام میکنند اما اینجا کاملا عکس این قضیه حاکم هست.

البته شاید مسئولین محترم بگویند تعداد هواداران حاظر در استادیوم را بر اساس بلیط فروخته شده اعلام میکنند اما لازم به ذکر هست باید تعداد هواداران حاظر در استادیوم را عنوان کنند نه تعداد بلیت های فروخته شده را زیرا عنوانی که در اسکبورد هم نقش میبندد کاملا واضح و گویای همین مسئله هست روی اسکبورد درج میشود: تعداد هواداران حاظر در استادیوم نه تعداد بلیت های فروخته شده.

پس باید تعداد هوادارانی که در استادیوم حضور دارند درج گردد تا انشالله حق هواداران تراکتور هم مقابل هواداران سایر تیم ها ضایع نگردد.زیرا بسیاری از این هواداران آن همه مشکل و زحمت را بر جان میخرند و به استادیوم می آیند تا تعداد هواداران حاظر در استادیوم برای تیم تراکتورسازی بیشتر از سایر تیم ها باشد وگرنه اگر هدفشان  تنها دیدن فوتبال باشد از تلوزیون بسیار واضح تر و صدالبته راحت تر میتوان فوتبال را تماشا کرد و لذت برد.

از مسئولین محترم تقاضا میکنیم بیشتر در این موارد دقت فرمایند تا هزینه و زحمت هوادارانی که به استادیوم می آیند هدر نرود و عنوانی که هواداران تراکتور باید صاحب شوند آن عنوان به ناحق به هواداران سایر تیم ها نرسد.

نویسنده: امیر قهرمان زاده (امیر.باتعصب)

/ 0 نظر / 10 بازدید