استیلی: بازی سختی مقابل تراکتـور داریم

حمید استیلی سرمربی تیم راه آهن تهران با حضور در نشست خبری پیش از بازی تیم های تراکتور و راه آهن تهران به سوالات خبرنگاران پاسخ داد .
استیلی در خصوص بازی فردا گفت : وقتی به تبریز می آیم حس خوبی دارم چراکه به وطنم می آیم و بازی در تبریز همیشه برایم لذت بخش است ، بازی با تیم تراکتور بسیار سخت است ،چراکه تراکتور سرمربی دارد که از جنس خودش است و این هم زبانی کار را برای هر تیمی سخت می کند ، راه آهن هم تیم جوانی است ولی سعی داریم روز به روز به شرایط ایده آل نزدیک شویم ،تیم ما دیر بسته شده است و معتقدم روز به روز روند رو به رشد خود را دنبال می کنیم ، امید دارم فردا بازی زیبایی را شاهد باشیم چراکه هم ما هجومی بازی می کنیم هم تراکتور و این بر زیبایی بازی می افزاید و امیدواریم بازی زیبایی را نیز شاهد باشیم . ما قطعا برای سه امتیاز بازی می کنیم ولی یک امتیاز در تبریز ارزش بسیار زیادی برای ما دارد چرا که بازی در شرایط تبریز برای هر تیمی سخت است .
وی در خصوص محرومین و مصدومین بازی فردا گفت : ما حامد نور محمد ، ابراهیم کریمی ، شیث رضایی را به خاطر مصدومیت در این بازی در اختیار نداریم .

/ 2 نظر / 23 بازدید
توران

بیز ایسته میروخ اوردا داوا سالاخ ایککی تیره لئخ سالاخ نیه بوجور ائلیرلر . حریف تیمی هچ اولماسا اویوننان سونرا تشویق ائلین حال بو کی اودا چوخدی . آغا اوردا بوغازئمز جئرلری گو... جئرلری کی تیم اوتا تیم قاباغا گئده بیر تعداد احمق خود شیرینی اوچون گلیر اسگه استیلی نی تشویق ائلیری . (او گئده 8 ایل بوننا قاباخ بیر برنامه تلویزیونی ده خبر نگارئن استه یینه کی دئدی بیر نچه کلمه ده آنا دیلونده تورکجه دانئش اعتنا ائله مه دی او مردار گئده نی نیه تشویق ائلیسوز آخی ) استیلی بیر درجه 1 ساتقئندی استیلی بیر اسگیه دی باشا دوشون لطفآ

داش باشیناااا.......خود فوروخته گده.......