بیانیه باشگاه گسترش فولاد برای تشکر از هواداران

به نقل از روابط عمومی باشگاه گسترش فولاد، در متن این بیانیه آمده است: همانگونه که پیش تر انتظار می رفت، شهرآورد فوتبال تبریز در لیگ برتر، نمایگر جلو ه زیبا ی فرهنگ والای مردمان این خطه از ایران اسلامی بود و این موضوع به نقطه عطفی در تاریخ ورزش استان مبدل گردید.

دیدار تیم های فوتبال گسترش فولاد و تراکتور با حضور پرشور و شعور هواداران، علاوه بر نمایش جلوه های زیبا از مکتب ناب فوتبال آزربایجان، همچون گذشته، پیام آور و یادآورنده فرهنگ والا ی هواداران آگاه نیز بود.

تشویق سرمربی، سرپرست و تیم فوتبال گسترش فولاد ، از سوی هواداران تیم فوتبال تراکتور، نمونه ای بارز از این موضوع بود که تحسین جملگی مطلعین از این حرکت ارزشمند را به همراه داشت. حرکتی که نمونه مشابه آن در گذشته را کمتر بخاطر داریم و شاید در آینده از این موضوع به بعنوان ارمغان و درسی بزرگ از فرهنگ و شعور بالای مردم ما به فوتبال و ورزش کشور یاد شود.

علی ایحال خادم و قدردان این عزیزان بودن همواره وظیفه همه ما و دست اندرکاران امر است و باید نهایت تلاش را در این مجال به کار گرفت. بی تردید خار سر راه این عزیزان بودن نمی تواند اقدامی نیک قلمداد شود و آینده ای روشن را فراهم سازد. امید است مسئولین امر با تدبیری بیشتر به موضوع محرومیت این هواداران پرشور و شعور بازنگری داشته باشند تا با ایجاد فضا و شرایطی آرام و بدون حاشیه، همگی به رفع ایرادات و کاستی ها بپردازیم.

در نهایت، مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی گسترش فولاد از تک تک هواداران تشکر می‌کند و رفتار این عزیزان در دربی را برگی زرین در تاریخ می داند.

باشد که به لطف خدای متعال و در سایه حمایت های این عزیزان، شاهد موفقیت های افتخارآفرین باشیم.

/ 0 نظر / 26 بازدید