لوسیانو ادینهو : از من در مورد پول نپرسید تمرکز من روی بازی هایم است

لوسیانو ادینهو مهاجم تراکتور با 4 گل در صدر جدول گلزنان قرار گرفته و با این عملکرد به قهـرمـان تـورکـهـا در تبـریـز تبدیل شده است.

ادینهو پس از اینکه دو گل از 4 گل تراکتور به صبا را زد با "ورزش سه" گفت و گویی انجام داد:

بین دو نیمه شارژ شدیم

بازی مقابل صبا دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول خیلی آرام بازی کردیم و کلا بازی ما فشاری روی حریف نیاورد. به همین خاطر صبا دو گل زد اما ما هم به خودمان آمدیم و بین دو نیمه با صحبت های سرمربی شارژ شدیم. ما در نیمه دوم خیلی خوب کار کردیم و خیلی خوب به 4 گل رسیدیم. بازی در لیگ ایران خیلی است و همین که ما توانستیم دو گل خورده را با 4 گل جبران کنیم نشان دهنده این است که تیم قوی داریم و می توانیم در بازی های بعدی بهتر کار کنیم.

بخاطر پاداش گل نمی زنم

دوست دارم آقای گل شوم و صد در صد هم می شوم. من باید خوب تمرین کنم و تمرکز داشته باشم. 20 هزار دلار پاداش آقای گلی باعث نشده این انگیزه را داشته باشم. من 6 سال در ایران زندگی کردم و خوشحالم امسال در تبریز هستم و بخاطر خودم و تیمم می خواهم آقای گل شوم. من به فکر پاداش نیستم و می خواهم به تراکتور و سرمربی کمک کنم. به همین دلیل موقعیت ها را از دست نمی دهم. من 6 سال در لیگ برتر ایران تجربه دارم و حالا هم می خواهم از این تجربه استفاده کنم و آقای گل شوم.


خطیبی عالی است


رسول خطیبی مربی خیلی خوبی است و من توانستم با او ارتباط خیلی خوبی برقرار کنم. خیلی زود در تیم جا افتادم و از این بابت خیلی خوشحال هستم. مربی ما عالی است و من دوستش دارم.او روی تیم تمرکز کرده و همین که توانسته بازی باخته را با 4 گل را ببرد معلوم است کارش را بلد است. خوشحالم با او کار می کنم.


با من از پول حرف نزنید

من مشکلی مالی در تراکتور ندارم و در واقع تمام تمرکزم روی بازی هایم است و وارد مسائل حاشیه ای نمی شوم.از من در مورد پول نپرسید تمرکز من روی بازی هایم است و از من سوال فنی بپرسید.پول مشکلی نیست و اصلا به این مسائل فکر نمی کنم.

همسرم به تبریز می آید

در این 28 روزی که به تبریز آمدم مردم این شهر خیلی به من لطف داشتند و هر جا می روم می گویند،ما خیلی دوستت داریم!اینجا همه چیز عالی است. همسرم هم مشکلی ندارد که من به تراکتور آمدم و دو ماه دیگر به این شهر می آید تا کنار هم باشیم.همسرم در حال حاضر ایران نیست اما خیلی خوشحال است که من در این تیم موفق هستم.

/ 2 نظر / 31 بازدید
عیسی سلماسلی

دمت گرم ادینهو عزیز یاشا ساغول مطمئنن آقای گلی

علی از تبریز

ادینهو از زمان بازی در باشگاه های ایران ثابت کرده در هر تیمی بازی کند به آن تیم وفادار و با جدیت در اختیار تیم است و شم گلزنی خوبی دارد و اگر سایر بازیکنان در امر گلزنی ادینهو را کمک کنند هم تیم موفق است و هم بازیکنان در قهرمانی تیم مشارکت کر ده اند