تـراکتـور بـا گـذشــت زمـان بهتــر می‌شــود

سامان نریمان جهان  امروز در گفت‌وگو با سایت تسنیم در تبریز، درباره دیدار مقابل فولاد اظهار کرد: بازی اول در لیگ برتر شرایط سختی دارد چون تیم‌ها ازلحاظ بدنی به شرایط مطلوبی دست پیدا نمی‌کنند و این شرایط را برای تیم‌ها سخت می‌کند و تیم ما هم به دلیل اینکه زمان کمتری بود دوران بدن‌سازی را تمام کرده بازیکنان ازلحاظ بدنی مشکل داشتند ولی خوشحالیم که توانستیم در بازی اول سه امتیاز کسب کنیم.

وی افزود: مقابل فولاد با توجه به این‌که بازی اول بود و شناخت کمی از تیم مقابل داشتیم توانستیم با ارائه بازی خوب و منطقی امتیاز این بازی را کسب کنیم و امیدوارم در بازی‌های بعد نیز با کسب حداکثر امتیاز از بازی‌ها مدعی قهرمانی و جزو سه تیم اول لیگ در پایان مسابقات باشیم.

بازیکن تیم تراکتور تصریح کرد: در این بازی تراکتور خوب بازی کرد ولی هنوز زمان نیاز است تا تیم اصلی تراکتور رونمایی شود و باگذشت لیگ و آماده‌تر شدن بازیکنان بازی‌های بهتری نیز از تیم تراکتور شاهد خواهیم بود.

نریمان جهان تأکید کرد: مقابل قهرمان سال گذشته لیگ بازی می‌کردیم و این شرایط سختی را ایجاد کرده بود ولی با بازی خوبی که مقابل این تیم ارائه دادیم توانستیم امتیاز کامل این دیدار را به دست بیاوریم و لیگ را با پیروزی شروع کنیم.

بازیکن تراکتور خاطرنشان کرد: تراکتور تیم جوان و خوبی است و باوجوداینکه ناهماهنگی‌هایی در تیم دیده می‌شد ولی بازیکنان تمام سعی و تلاش خود را کردند تا بهترین بازی را نمایش دهند و به دلیل این‌که تراکتور دیرتر از دیگر تیم‌ها تمرینانت خود را شروع کرده بود این ناهماهنگی مسئله‌ای طبیعی بود و باگذشت زمان بازیکنان هماهنگ‌تر خواهند شد و بازی‌های بهتری نیز از آن‌ها شاهد خواهیم بود.

وی در پاسخ به اینکه آیا غیبت برخی بازیکنان فولاد می‌توانست دلیل شکست آن‌ها باشد، گفت: غایب بودن برخی بازیکنان فولاد نمی‌توانست تأثیر چندانی در بازی این تیم داشته باشد جون تراکتور در همه نقاط زمین خوب بود و بهتر از فولاد بازی می‌کرد و با بودن بازیکنان غایب نیز تراکتور بهتر از فولاد بازی می‌کرد و این نتیجه به دست می‌آمد.

نریمان جهان گفت: حضور هواداران در اولین بازی بسیار خوب بود ولی امیدوار هستیم از بازی‌های بعد سکوها را پر ببینیم و ما هم با بازی‌های خوب خود این هواداران را شاد کنیم و نتایج خوبی کسب کنیم تا شرمنده این هواداران پرشور تراکتور نباشیم.

/ 0 نظر / 19 بازدید