خلیل زاده: از مسئولان نظام وظیفه و وزارت ورزش ممنونم.

مدافع تیم فوتبال تراکتورگفت: واقعا همه از مسائل پیش آمده ناراحتیم و از مسئولان عاجزانه خواهش می کنم که فکری کنند تا ما بازیکنان ضرر نکنیم.

شجاع خلیل زاده درباره صدور مجوز حضورش در جام ملتهای آسیا اظهار داشت: من از تمام مسئولان نظام وظیفه و ستاد کل نیروهای مسلح تشکر می کنم.از سرلشگر فیروز آبادی، سردار کمالی، سردار باران چشمه و ... که پیگیر مسائل مربوط به بازیکنان سرباز هستند. از مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال هم متشکرم که مسائل را دنبال کردند. 

وی درباره احتمال حضورش در تیم ملی فوتبال تاکید کرد: من اطلاعی از نظر نهایی کادرفنی تیم ملی ندارم اما چه در لیست تیم ملی باشم و چه نباشم دعا می کنم تیم ملی کشورم موفق باشد. همین که سروش رفیعی و مهرداد پولادی هم در لیست تیم ملی حضور داشته باشند، کافی است. اگر هم من و ماهینی را دعوت کنند، با افتخار به اردو می رویم.

مدافع تراکتور همچنین گفت: امیدوارم با مساعدت مسئولان نظام وظیفه کار بقیه بازیکنان هم حل شود و بتوانیم در لیگ برتر هم بازی کنیم. واقعا همه از مسائل پیش آمده ناراحتیم و از مسئولان خواهش می کنم که فکری کنند تا ما بازیکنان ضرر نکنیم.

خلیل زاده در پایان افزود: شرایط برای ما بازیکنان سرباز بسیار سخت است و گاها نمی توانیم صحبت خاصی هم انجام دهیم. امیدوارم همه چیز مهیا شود تا بتوانیم به عشقمان فوتبال برگردیم. در پایان بار دیگر از تمام مسئولان تشکر می کنم.

کاپ

/ 1 نظر / 42 بازدید
paylan.ir

سایت paylan.ir یولداشلیق؛ لینک پایلاش سایتی