خطیبی: رحمتی 3 بازی مشکل درست کرده .

مشروح حرف های خطیبی را بخوانید. جالب است بدانید کل کنفرانس بـه زبـان ترکی بـود.

با کمالوند مشکل ندارم
بعضی ها شیطنت می کنند که با فراز اختلاف داریم اما نشان دادیم که اختلاف ندارم. من تبریزی هستم و تیم های تبریز را دوست دارم و با کمالوند مشکل ندارم. در کنفرانس اسم نبردم و کلی حرف زدم و منظورم کمالوند نبود.خوشحالم یک بازی بدون حاشیه برگزار شد. برتری با تراکتور بود و دوست داشتم در این بازی تراکتور ببرد و در بازی های بعدی گسترش ببرد.بازی آسانی نبود و حریف هم زحمت کشید و با تعصب بودند.جلوی پیکان توپ ها گل نشد اما در این باتزی خوب بودیم. بازی با استقلال هم 3 امتیاز را بگیریم و از رسانه ها می خواهم حمایت کنند تا درگیر حواشی نشویم.

رحمتی در 3 بازی گذشته مشکل ساز بوده
هواداران ما در بازی با پیکان توهین نکردند و اگر کردند علتش را پیدا کنند. مقابل سپاهان گل خوردیم و آفساید را نگرفتند و اتفاقی نیفتاد. هواداران در بازی با سپاهان تشویق کردند. کمیته انضباطی بدون اینکه علت را بداند جریمه می کند. به خاطر اعتراض چند نفر نباید حق هواداران دیگر خورده شود ون بازی تیم شان را نبینندحتما رحمتی مشکل داشته که در 3 بازی گذشته تیمش جو را متشنج کرده و امیدوارم کمیته انضباطی این مساله را پیگیری کند. فکر می کنم هواداران برای بازی با استقلال بخشیده شوند چون هواداران ما مقصر نبودند.

می خواستم ادینهو در کورس بماند
پنالتی زن اول من ایرانپوریان است اما به دلیل اینکه جلو بودیم و چون ادینهو در کورس بود و چند بازی گل نزده بود،پنالتی را به ادینهو دادم که تحت فشار نباشد و از ایرانپوریان ممنونم که اعتراض نکرد.

آل نعمه مصدوم است
آل نعمه مصدوم است واز طرفی شیروند را به خط به دفاع بردیم. گردانی هم جلو بردیم که در خط هافبک خوب بازی می کند و می تواند بیشتر برای تیم مثمر ثمر باشد.

نیم فصل بازیکن می گیریم
نیم فصل نسبت به نیازها بازیکن می گیریم. اولویت ما بازیکنان سرباز نیست و صد در صد تیم مان تقویت می شود.

کل ایران منتظر بازی با استقلال هستند
اصولا برای احکام کمیته انضباطی اعتراض بدهیم 15 روز طول می کشد و بازی با استقلال زودتر است و کل ایران منتظر این بازی هستند.امیدوارم این اتفاق نیافتد.

/ 3 نظر / 24 بازدید
lمحمود

همین است اگر ابی وقرمز تهران بودند به هیچ عنوان محروم نمیشدند ولی تبریز وکلا اذربایجانی ها را همیشه له کرده ان چطور دوسال قبل قهرمانی را گرفتند الان هم چشمشان درمیاد

lمحمود

وای بر این کمیته انظباطی حضرت ابلفضل بزن به کمر کسانی که این همه تبعیض میگذارند خدا از انها نگذرد عذابشان شدید ایا کمیته انظباطی فقط الان باید محروم کنه تف تف تف

lمحمود

لعن خدا بر کسانی که ابروی اسلام را میبرند اسلا دین عدالت ومحبت است نه تبعیض وفرق بین تهرانی وشهرستانی تورا به خدا برای حفظ نظام و اسلام دست از این کارها بردارید