بـرتـری پـر گل تـراکتـور مقابل جـوانـان خــود.

رسول خطیبی برای اینکه بازیکنان ذخیره‌اش از فرم مسابقه خارج نشوند، شرایط یک بازی دوستانه با تیم جوانان تراکتورسازی را فراهم کرد.

تیم تراکتور با ترکیب بازیکنان ذخیره و یا کمتر بازی کرده به مصاف  تیم جوانان این باشگاه رفته و به برتری 4 بر صفر دست یافت.

در این بازی که در دو وقت سی دقیقه ای و در چمن لشگر عاشورا برگزار شد، هدایت تیم جوان تراکتور برعهده ناصر ساعی بازیکن اسبق تراکتور بود. در این دیدار داود نوشی صوفیانی که در لیگ برتر فرصت حضور در دروازه تیم تراکتور را پیدا نکرده است، درون دروازه این تیم قرار گرفته بود.

بازیکنان اصلی که در بازی برابر راه آهن قرار داشتند در کنار این بازی ریکاوری کردند که این بخش زیر نظر یونس باهنر و قادر رحیم‌زاده  دستیاران رسول خطیبی انجام گرفت.

تیم تراکتور در پایان هفته هشتم لیگ برتر فوتبال کشور با کسب 19 امتیاز در صدر جدول قرار دارد. این تیم در هفته نهم به مصاف تیم استقلال خوزستان در اهواز می‌رود.

/ 1 نظر / 21 بازدید
بروزترین وبلاگ مذهبی وفرهنگی کشور

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم خوب هستید؟ مطالب واقعا عالی دارید! لذت بردیم! بهتون تبریک می گم. تمایل داشتید به سایت ما هم سر بزنید. اگر تونستید هم سایت ما رو لینک کنید.واقعا به حمایتتون نیاز داریم ممنون