گزارش نخستین تمرین تراکتور پس از باخت مقابل پدیده

نخستین جلسه تمرینی تیم فوتبال تراکتور پس از بازگشت کاروان این تیم از شهر مشهد عصر امروز برگزار شد.

تمرین امروز (پنجشنبه) تراکتور در حالی از ساعت 18 در زمین لشگر عاشورا آغاز شد، که نظمی مدیر عامل باشگاه به گفتگو با بازیکنان و کادر فنی تیم پرداخت و اطمینان خاطر داد تمامی مشکلات به زودی حل خواهد شد.

سپس رسول خطیبی سرمربی تیم به لزوم برطرف شدن مشکلات و بازگشت آرامش به تیم اشاره کرد و یادآور شد: بازیکنان باید آرامش مورد نیاز را برای ارائه حداکثری توان خود داشته باشند.

بعد از سرمربی چند نفر از بازیکنان به بیان مشکلات خود پرداختند و نظمی ابراز امیدواری کرد مشکلات مالی به زودی برطرف خواهد شد و هیات مدیره تدابیر لازم را خواهد اندیشید.

همچنین در این جلسه تمرینی، علیرضا رحیمی ممقانی به عنوان مسئول پزشکی و فیزیوتراپ تیم معرفی شد. دکتر رحیمی که هم اکنون پزشک تیم فوتسال دبیری نیز می باشد، به تازگی مطب جدید خود را که امکانات کم نظیری دارد، افتتاح کرده است و می تواند به بهبود سریع مصدومان تیم کمک شایانی کند.

تمامی بازیکنان در تمرین امروز حضور داشتند و شاهین ثاقبی نیز که به علت مصدومیت در بازی مقابل پدیده غایب بود، با بهبود شرایطش در تمرینات گروهی تیم شرکت کرد.

بازیکنان بعد از گرم کردن، به مرور حرکات تاکتیکی پرداختند و تمرین سبکی را انجام دادند.

تراکتور از هفته پنجم لیگ برتر باید روز یکشنبه دوم شهریور ماه از ساعت 18 در استادیوم یادگار امام (ره) از صبای قم پذیرایی کند.


آناج

/ 0 نظر / 10 بازدید