بهـروان :۱۰درصـد جـایـگـاه ورزشگاه دراختیـار هـواداران تـراکتــور قـرار میگیـرد؟

غلامرضا بهروان در مورد اینکه چند درصد از جایگاه‌های ورزشگاه آزادی روز جمعه به هواداران باشگاه تراکتور اختصاص دارد، عنوان کرد: برابر با قانون 10 درصد از جایگاه ورزشگاه به هواداران تراکتـور اختصاص دارد و اگر جایگاه خالی در ورزشگاه وجود داشت هواداران تراکتور می‌توانند از آنها استفاده کنند.

وی در مورد اینکه احتمال دارد هوادارانی از شهرستان به تهران بیایند و آیا آنها هم باید به صورت الکترونیکی بلیت بگیرند، اظهار داشت: بلیت‌فروشی به صورت دستی به هیچ‌وجه انجام نمی‌گیرد اما در ورزشگاه انواع و اقسام تسهیلات را برای هواداران درنظر می‌گیریم تا بتوانند بلیت الکترونیکی تهیه کنند. باکس‌هایی تعبیه می‌شود تا هواداران با حضور در آنها شرایط خرید بلیت الکترونیکی را داشته باشند.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در ادامه خاطرنشان کرد: هواداران می‌توانند با حضور در سایت مخصوص خرید بلیت از خانه یا کافی‌نت و هر محلی که دسترسی به اینترنت داشته باشند بلیت تهیه کنند.

بهروان در مورد اینکه اگر بلیت‌فروشی الکترونیکی است چطور می‌خواهند بلیت‌ها را تقسیم‌بندی کنند و فقط 10 درصد به هواداران تراکتور بفروشند عنوان کرد:‌ به هر حال سیستم تمام پیش‌بینی‌های لازم را می‌کند، فردا به مسئولان شرکت مجری بلیت‌فروشی با حضور اعضای سازمان لیگ جلسه داریم و در مورد تمامی موارد فکر می‌شود.

وی در پایان گفت: باز هم تأکید می‌کنیم به هیچ‌وجه بلیت‌فروشی دستی نداریم.

پرسپولیس و تـراکتــور در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر روز جمعه در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.

/ 3 نظر / 24 بازدید
riva

سلام بنظرم سایتتون قشنگه www.armin3d.com

مهدی تهران

فقط 10 درصد. خخخخخخخخخخخخ. بیش از 50 درصد ظرفیت ماله ترکهاست . مگر به نسبت جمعیت نیست . 9 میلیون ترک تهران و حومه فقط 10 درصد چرا همیشه حق ما ترکهای تهران باید خورده شه چشاتو باز کن تو شهر بگرد ببین فارس زیاده یا ترک آقای بهروان که دم از حق و عدالت و خدا میزنی من میرم و برای تنها عشق آذربایجان جانم را هم میدهم . یاشاسون آنا یوردوم آذربایجانم

چایپارالی

بهروان! انگشت شصتت را بگیر جلوی چشت! گرفتی؟ ایندی گالا باخ