حـامـد لـک : بـه خـاطـر اشتباهم 45 دقیقه گـریـه کـردم

در بازی تراکتور - فولاد، حامد لک عملکرد فوق العاده ای داشت اما روی گل فولاد، خروجی داشت که به عقیده کارشناسان نباید انجام می‌شد.

لک که به دلیل باز شدن دروازه تراکتور خیلی ناراحت بود می گوید: «الان که سه روز از بازی گذشته، باز هم ناراحتم. من نباید آن حرکت را انجام می دادم. مهم بود برایم که اشتباه نکنم. به همین دلیل اعصابم هنوز خرد است و نمی دانم چه بگویم. به دلیل این حرکت، 45 دقیقه گریه کردم، چون هرگز در دوران فوتبالم چنین حرکتی انجام نداده بودم»

تماشاگران تراکتور، این اشتباه را از دل لک در آوردند. او می گوید: «تماشاگران تراکتور خیلی به من لطف داشتند. من از آنها معذرت می‌خواهم و قول می‌دهم که در بازی های بعد برایشان جبران کنم. بعد از بازی نشسته بودم و گریه می‌کردم، هواداران می‌گفتند پاشو دیگه، اشکالی ندارد. یکی از آنها که خیلی حواسش به من بود می‌گفت اعصابم را خرد کردی. خوردن یک گل که اینقدر ناراحتی ندارد. اشکالی ندارد، بلند شو و به فکر بازی های بعد باش. تماشاگران می‌گفتند یادمان نمی‌رود که چه بازی‌های خوبی برایمان انجام دادی و من از آنها واقعا ممنونم.»

بازیکنان تراکتور هم مثل تماشاگران، ناراحتی لک را دل این دروازه بان آینده دار در آوردند. لک می گوید: «بچه ها به من لطف داشتند و ناراحتی را از دلم در آوردند. ادینیو هم بعد از سوت پایان بازی سمت من آمد و گفت آفرین، عیبی ندارد. ضمن اینکه باید از رسول خطیبی تشکر کنم. او به من لطف کرد و حمایت خود را از من انجام داد. لطف خطیبی را یک روز جبران می کنم. به همین زودی ها. مطمئن باشید. »

آناج

/ 0 نظر / 9 بازدید