خطیبی: خوب شروع کردیم و خوب هم تمام کردیم

رسول خطیبی امشب در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل راه‌آهن تهران اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم و خیلی زود هم به گل رسیدیم، اما از یک ضربه ایستگاهی گل دریافت کردیم و باید روی این ضربات بیشتر کار کنیم تا باز هم از این نقطه گل نخوریم.

وی گفت: بازی با راه آهن یکی از سخت‌ترین بازی‌ها ما بود و در بین دو نیمه توصیه‌های لازم را به بازیکنان کردم و اعتراف می‌کنم که نیمه دوم یکی از بهترین تیم‌های تراکتور را شاهد بوده و توانستیم با برتری مطلق به صدر جدول صعود کنیم.

سرمربی تیم تراکتور تاکید کرد که تیمش بیشتر صاحب توپ و میدان بوده و تراکتور کاملا مستحق این پیروزی بود.

خطیبی گفت: ما بازی به بازی جلو می‌رویم و به هیچ عنوان از الان به جام باشگاه‌های آسیا و جام حذفی فکر نمی‌کنم و حتی تا نیم فصل به جدول هم نگاه نخواهم کرد، زیرا معتقد هستم دروازه تیم‌ها در نیم فصل دوم کوچک‌تر می‌شود و رقابت اصلی بین مدعیان آغاز می‌شود.

خطیبی افزود: تماشاگران استقبال خوبی از این بازی کردند و من دست  تک تک هواداران این تیم را می‌بوسم و امیدوارم در آینده نزدیک شاهد پر شدن کامل ظرفیت سکوهای ورزشگاه یادگار امام باشیم.

سرمربی تیم تراکتور ابراز داشت: من همیشه بهترین‌های تمرین را در میدان قرار می‌دهم و تا آخر عمر نیز این چنین کرده و شایسته‌های تمرینات در ترکیب تیم تراکتور قرار می‌گیرند.

بازیکن سابق تیم‌ملی ایران و تراکتور تاکید کرد: در چهار بازی آخر خود 14 گل به ثمر رساندیم که در نوع خود رکورد جالبی به شمار می‌رود و با ادامه این روند قول می‌دهم که کل ایران طرفدار تیم تراکتور می‌شوند.

خطیبی با انتقاد از نحوه برکناری علی دایی بیان داشت: اگر ریش سفید کانون مربیان بودم تمام مربیان را جهت اعتراض به این اقدام به اعتصاب فرا می‌خواندم، شخصیت مربیان ایران باید حفظ شود.

خطیبی در مورد کارلوس کی‌روش گفت: اگر قرارداد وی با فدراسیون فوتبال ایران تمدید شود و وی مجددا سرمربی تیم ملی ایران شود، دوست دارم 5 بازیکن از تراکتور دعوت کند و در غیر این صورت بهتر است از ایران برود.

/ 3 نظر / 27 بازدید
نادر

اگر زره ای به الله اعتقاد داری نظر منو تایید کن ابر و باد و مه و خورشيد و فلک در خدمت تراکتور . اما موجودی که عادت به خدمت بشر دارد از این وظیفه سر باز زد ! اون کیه ؟ فارس سگ . آره فارس سگ . این فارس سگان در این چند روز بد جوری بی وفایی کرده و می کنند ! صدها رسانه صمعی بصری فارس سگها موفقیتهای پر هوادارترین تیم لیگ را طوری در بایکوت گذاشته اند که نگو و نپرس . البته شاید این به صلاح ملت بزرگ تورک آذربایجان باشد چرا که باید این ملت دیر یا زود از خواب غفلت بیدار بشود یاشاسئن آذربایجان یاشاسئن تراختور

خوب میکنه توهین میکنه....بعضیاشون حقشونه....کافیه یه سر به سایتای خودمونیشون بزنین ...ببینید اون سگا پشت سر ما تورکا چه فحشای رکیکی میدن از حسودیشوووناا...چون همیشه از ما عقبن...ما آدمسون کردیم دیگه....از این ناراحتن.....

اريا

نادر الاغ بهتره تو از خواب غفلت بيدار بشي و براي اربابان باكو نشينت اينقدر دم تكان ندهي به خدا امثال تو يك مشت فريب خورده مزدور هستيد كه مردم غيرتمند اذربايجان ارزني براي اراجيفتان ارزش قايل نيستند زنده باد ايران بزرگ زنده باد اذربايجان غيرتمند