amir
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ amir
آرشیو وبلاگ
      به روزترین مطالب ()
علی دایی : اگـر مثل بـازی قبـل بـاشیم سربلند بیـرون می‌آیـیم ؟
نويسنده tractor-th روز ۱۳٩۳/٦/۱۳
 
همـه بـازی‌های مـا سخت است و بـایـد بـا تیم خـوب تـراکـتـور کـه افتخار مـا آذربـایـجانی هاسـت بـازی کنیم. 

علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و تراکتور گفت: مطمئنا بازی سختی در پیش داریم البته همه بازی‌های ما سخت است و باید با تیم خوب تراکتور که افتخار ما آذربایجانی هاست بازی کنیم. این تیم طرفداران پرشوری دارد و مطمئنا برای هر دو تیم بازی فردا سخت خواهد بود اما من به تیمم اعتقاد دارم و اگر مثل بازی قبل، خودشان باشند سربلند از این بازی بیرون می‌آییم.

وی ادامه داد: در این بازی به حمایت صددرصدی هواداران‌مان نیاز داریم و خواهش می کنم به استادیوم بیایند و از ما حمایت کنند. البته تراکتور هم تیم خوبی است و رسول خطیبی دوستم تیم خوبی جمع کرده است.

دایی افزود: برای رسول خطیبی در همه بازی‌ها به جز بازی مقابل خودمان آرزوی موفقیت می‌کنم. تراکتور با توجه به نتایجی که تاکنون کسب کرده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت البته ما هم نمی‌خواهیم دست خالی برگردیم. بازیکنانی که با آنها کار می‌کنم اعتقاد دارم. در این مدت بازی‌های خوبی انجام دادیم اما متأسفانه برخی مصدومیت‌ها گریبانگیر بازیکنان ما شده است. روز به روز بهتر خواهیم شد و امیدوارم فردا بازی بهتری نسبت به صبا از خود نشان دهیم.

وی با اشاره به پیروزی تیم‌های والیبال و بسکتبال اظهار داشت: دوست دارم بردهای تیم ملی والیبال را تبریک بگویم و همچنین اولین برد بسکتبالیست‌هایمان در رقابت‌های جهانی را تبریک می‌گویم. همچنین پیشاپیش تولد آقا امام رضا (ع) را به همگی تبریک می‌گویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص استفاده از امتیاز میزبانی تصریح کرد: هواداران همواره تیم را مورد حمایت خود قرار می‌دهند. مطمئن هستم آنها ما را تنها نمی ‌گذارند. با حضور آنها نیروی تیم دوبرابر می شود و هم بازی زیباتری شاهد هستیم و هم نتیجه‌ای از آن ما خواهد شد. بازی سختی پیش رو داریم که امیدوارم با حمایت هواداران بتوانیم به موفقیت دست یابیم.

وی در مورد اینکه برای حضور هواداران در ورزشگاه ماشینی را به عنوان جایزه در نظر گرفته‌اند، گفت:‌من از این موضوع خبر نداشتم. امیدوارم با این کارها  بتوانیم هواداران را تشویق کنیم تا به ورزشگاه بیایند. امیدوارم ماشین را جایزه بدهند و فقط بحث و صحبتش نباشد نه اینکه سر از جای دیگر دربیاورد.


 
 
مطالب اخیر خرید بک لینک با پیج اتوریتی 43 فروش بک لینک در تمام وبلاگهای وبلاگدهی اصل بلاگ عکسهای جدید سحر دولتشاهی معرفی سیستم فروشگاه سار رایگان شاپتاز سیستم وبلاگدهی نیلی بلاگ ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ساخت وبلاگ | وبلاگدهی بلاگ رز فقط بک لینک پادشاه است
کلمات کلیدی وبلاگ فروشگاه ساز (٢) فروشگاه ساز رایگان (٢) ساخت فروشگاه اینترنتی (٢) فروشگاه اینترنتی رایگان (٢) سرویس وبلاگدهی (٢) وبلاگدهی (٢) سیستم وبلاگدهی (٢) خرید بکلینک (۱) خرید بک لینک قوی (۱) عکسهای سحر دولتشاهی (۱) جدیدترین عکسهای سحر دولتشاهی (۱) بک لینک با ایندکس بالا (۱) بک لینک با بازدید بالا (۱) بک لینک با اتوریتی بالا (۱) بک لینک در اصل بلاگ (۱) بک لینک برای بالا اومدن در گوگل (۱) بهترین سایتهای فروش بک لینک (۱) خرید بک لینک با بازدید بالا (۱) خرید بک لینک با اتوریتی 43 (۱) سایت ساز رایگان (۱) خرید بک لینک (۱) سحر دولتشاهی (۱) بک لینک (۱) ساخت وبلاگ (۱)
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب