amir
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ amir
آرشیو وبلاگ
      به روزترین مطالب ()
ناصرابراهیمی: تراکتور نسبت به پرسپولیس برتری فنی دارد
نويسنده tractor-th روز ۱۳٩۳/٦/۱۳
 

خون من آذربایجانی است و زمانی که هنوز تراکتور به لیگ برتر صعود نکرده بود ما در پرسولیس همراه علی پروین بارها اعلام کرده بودم طرفدار آذربایجان هستیم.


ناصر ابراهیمی  در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، تقابل دو تیم مدعی و پرهوادار قرمز فوتبال کشور را مهم خواند و اظهار کرد: بدون تردید این بازی یکی از مهیج ترین بازی های لیگ برتر است و سابقه دیدارهای قبلی دو تیم نیز این موضوع را آشکار می کند.

وی بااشاره به بررسی های خود ازشش بازی قبلی تراکتور و پرسپولیس، گفت: تراکتور تیم خوب، دونده و بسیار باانگیزه ای است که تا به حال تنها یک شکست مقابل پدیده در مشهد داشته است که البته در این بازی تراکتور در فرم طبیعی خود نبود.

ابراهیمی افزود: تراکتور از هافبک های دونده و جنگنده ای برخوردار است که برگشت به عقب های بسیار سریع و بهتری نسبت به حریف تهرانی خود دارد که می تواند برای هر تیمی خطرناک باشد.

وی ادامه داد: در عین حال این تیم آذربایجانی در قسمت دفاع با مشکلاتی مواجه است که باید دفاع های کناری بیشتر به مدافعان میانی کمک کرده و آنها را پوشش دهند، ضمن اینکه مهاجمان تراکتور بسیار سریع و زهردار هستند.

مربی پیشین پرسپولیس درباره وضعیت این تیم نیز گفت: پرسپولیس با برد هفته قبل مقابل صبای قم تا حدودی از بحران روحی و روانی خارج شد و به لحاظ انگیزه نیز در وضعیت خوبی قرار دارد که این می تواند جدال هر دو تیم را بسیار مهیج و دیدنی کند.

ابراهیمی با بیان اینکه فردا روز مهمی در فوتبال کشور است، گفت: به نظرم فردا حداقل 80 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حاضر می شوند که نیمی از این تعداد به طور قطع هوادار تراکتور خواهد بود که همین امر بر هیجان و حساسیت این بازی مهم می افزاید.

وی، با اشاره به موطن اصلی خود، اظهار کرد: خون من آذربایجانی است و هر دو تیم برای من اهمیت دارند و زمانی که هنوز تراکتور به لیگ برتر صعود نکرده بود ما در پرسولیس همراه علی پروین بارها اعلام کرده بودم طرفدار آذربایجان هستیم.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه فوتبال دوستان و هواداران هر دو تیم انتظار دارند فردا بازی جذاب و زیبائی را مشاهده کنند، گفت: علی دائی و رسول خطیبی که جزو مربیان جوان کشور به شمار می روند باید در این دیدار توانائی های فنی خود را رو کنند و با ارایه فوتبالی تهاجمی تماشاگران حاضر در ورزشگاه و بینندگان تلویزیونی را راضی نمایند.

وی اضافه کرد: با گذشت شش هفته از لیگ برتر دیگر بهانه ای برای عدم هماهنگی و خستگی در تیم ها پذیرفته نیست.

پیشکسوت فوتبال ایران در پاسخ به سئوالی مبنی بر نتیجه این بازی در سرنوشت مربیان، گفت: من به تمامی مدیران باشگاه توصیه می کنم به هیچ عنوان تا نیم فصل دست به تغییرات در کادر فنی نزنند.

ابراهیمی افزود: اگر در بازی فردا پرسپولیس نتیجه را واگذار کند نباید مسئولان این تیم انگشت اتهام را به سمت دائی ببرند چون این بازی یکی از 30 بازی لیگ برتر است و نباید مثل عرب ها با یک نتیجه دست به تغییر مربی بزنیم.

وی اضافه کرد: حتی اگر در بازی فردا پرسپولیس شکست خورد باید علی دائی همچنان به کار خود ادامه دهد.

دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور فردا /جمعه/ راس ساعت 18 و 50 دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران براگزار می شود.

تراکتور با 13 امتیاز در رده دوم و پرسپولیس با هفت امتیاز در رده هشتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.


 
 
مطالب اخیر خرید بک لینک با پیج اتوریتی 43 فروش بک لینک در تمام وبلاگهای وبلاگدهی اصل بلاگ عکسهای جدید سحر دولتشاهی معرفی سیستم فروشگاه سار رایگان شاپتاز سیستم وبلاگدهی نیلی بلاگ ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ساخت وبلاگ | وبلاگدهی بلاگ رز فقط بک لینک پادشاه است
کلمات کلیدی وبلاگ فروشگاه ساز (٢) فروشگاه ساز رایگان (٢) ساخت فروشگاه اینترنتی (٢) فروشگاه اینترنتی رایگان (٢) سرویس وبلاگدهی (٢) وبلاگدهی (٢) سیستم وبلاگدهی (٢) خرید بکلینک (۱) خرید بک لینک قوی (۱) عکسهای سحر دولتشاهی (۱) جدیدترین عکسهای سحر دولتشاهی (۱) بک لینک با ایندکس بالا (۱) بک لینک با بازدید بالا (۱) بک لینک با اتوریتی بالا (۱) بک لینک در اصل بلاگ (۱) بک لینک برای بالا اومدن در گوگل (۱) بهترین سایتهای فروش بک لینک (۱) خرید بک لینک با بازدید بالا (۱) خرید بک لینک با اتوریتی 43 (۱) سایت ساز رایگان (۱) خرید بک لینک (۱) سحر دولتشاهی (۱) بک لینک (۱) ساخت وبلاگ (۱)
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب