amir
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ amir
آرشیو وبلاگ
      به روزترین مطالب ()
چنــد اخبــار کـوتـاه در آستـانـه دیـدار دو تـیـم تـراکتــور - پرسپولیس
نويسنده tractor-th روز ۱۳٩۳/٦/۱۱
 

تـراکتـور چهارشنبه شب در تـهـران / سوشا مکانی دروازبان پرسپولیس مقابل تـراکتـور / درآستانه بـازی روزجمعه کمیته انضباطی هواداران تراکتور را جریمه کرد ؟


کمیته انضباطی تراکتور را به خاطر تماشاگرانش جریمه کرد

به نقل از سایت رسمی فدراسیون، دیدار دو تیم تـراکتـورآذربایـجان و صبای قم دوم شهریورماه برگزار شـد و از سوی تماشاگران تیم تراکتور تخلفاتی مبنی بر فحاشی نسبت به تماشاگران تیم مقابل صورت گـرفت ؟ ( تماشاگران تیم مقابل کجا بودن ) برهمین اساس کمیته انضباطی این تیم را به پرداخت مبلغ 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. رای صادره قطعی است.

هـواداران تـراکـتـور نباید پشت دربمانند

محمد پنجعلی ،درباره سهمیه تماشاگران تراکتور برای بازی روز جمعه مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی عنوان کرد:من شخصا اعتقاد دارم هر چقدر تماشاگر در استادیوم بیشتر باشد به نفع فوتبال ماست.البته اگر تماشاگران پرسپولیس بیایند جای خالی برای طرفداران تراکتور باقی نمی ماند اما در صورتیکه ورزشگاه ظرفیت داشته باشد نباید تماشاگر تراکتور از تماشای بازی محروم کرد.

استارت تمرینات تراکتوربرای بازی با پرسپولیس

تیم تراکتور پس از برد پرگل مقابل نفت مسجد سلیمان و ریکاوری این بازی یک روز استراحت را در برنامه داشتند و از صبح دوشنبه تمرینات خود را از سر گرفتند . تمرین تراکتور در دو نوبت برگزار شد و در نوبت صبح کارهای بدنی و در نوبت بعد از ظهر بیشتر به کار های تاکتیکی و کار با توپ پرداخته شد ، تراکتور از ساعت 18 در زمین لشکر عاشورا تمرینات تاکتیکی خود را برگزار کردند ، این تمرینات زیر نظر مستقیم رسول خطیبی و دستیارانش برگزار شد و بازیکنان دستورات تاکتیکی سرمربی را در زمین مسابقه تمرین کردند . دروازبانان نیز طبق روال همیشگی به صورت اختصاصی با مربی دروازبان تیم کار کردند .

نیلسون در بازی با تراکتور نیمکت نشین است

نیلسون کوره آ گلر برزیلی پرسپولیس که هفته قبل مقابل صبای قم نیمکت نشین بود، از این موضوع ابراز ناراحتی و عصبانیت کرد. او حتی ساعاتی پیش از دیدار با صبا، وقتی متوجه شد در ترکیب اصلی حضور ندارد، آن قدر شاکی بود که به زحمت توانست عصبانیتش را کنترل کند. اما عملکرد قابل قبول سوشا مکانی در آن دیدار شانس بازگشت نیلسون به دروازه پرسپولیس را کم کرده است. با این حساب سوشا، گلر اصلی پرسپولیس در بازی مقابل تـراکتـور خواهد بود.

تـراکتـور چهارشنبه شب بـه تهــران می‌آیـنـد

اعضای تیم فوتبال تراکتور برای دیدار با پرسپولیس  روز چهارشنبه به تهران سفـر می‌کنند تراکتور از هفته هفتم لیگ برتر روز جمعه به مصاف پرسپولیس می‌رود شاگردان رسول خطیبی ساعت ۲۱ چهارشنبه به تهران سفر می‌کنند. اعضای تراکتور در هتل اوین مستقر می‌شوند طبق تصمیم کادرفنی تراکتور قرار است این تیم روز پنج‌شنبه یک جلسه تمرین در تهران داشته باشند که هنوز مکان آن مشخص نشده است.

شایدعلی عسگر و دغاغله به بازی با تراکتور بـرسند

در آستانه بازی حساس جمعه بـا تـراکتــور برخی مصدومان پرسپولیس ظاهرا آماده بازی شده اند حمیدرضا علی عسگری که بعد از بازی با فولاد مصدوم شده در حال حاضر شرایط بازی را دارد و به احتمال فراوان در لیست پرسپولیس خواهد بود.مهدی دغاغله هم با اینکه هنوز در عضله دوقلویش احساس درد می کند و با محافظ مخصوص تمرین می کند شرایط بازی را دارد .همچنین امید عالیشاه هم که در بازی با صبا از ناحیه دنده آسیب دیده بود کنترل شده تمرین می کند و هنوز مشخص نیست که شرایطش چگونه خواهد بود.البته به احتمال زیاد او مقابل تراکتور بازی خواهد کرد.

هـواداران تراکتوردر راه تهران

جعفر نیکنام مدیر کانون هواداران تراکتور درباره نحوه اعزام هواداران به تهران گفت: طبق شنیده ها گروه های مختلف هـواداری تـراکتـور به صورت خودجوش برای حمایت از تیمشان در تهران برنامـه ریـزی هایی داشته اند و کانون هواداران نیز در این خصوص اقداماتی صورت داده است.

وی با اشاره به شرایط ثبت نام هواداران برای اعزام توسط کانون هواداران تأکید کرد: هواداران می توانند با در دست داشتند پرینت خرید الکتریکی بلیت دیدار پرسپولیس و تراکتور به کانون هواداران در تبریز مراجعه کنند که با مشارکت هواداران و کانون این اعزام صورت گیرد.

 


 
 
مطالب اخیر خرید بک لینک با پیج اتوریتی 43 فروش بک لینک در تمام وبلاگهای وبلاگدهی اصل بلاگ عکسهای جدید سحر دولتشاهی معرفی سیستم فروشگاه سار رایگان شاپتاز سیستم وبلاگدهی نیلی بلاگ ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ساخت وبلاگ | وبلاگدهی بلاگ رز فقط بک لینک پادشاه است
کلمات کلیدی وبلاگ فروشگاه ساز (٢) فروشگاه ساز رایگان (٢) ساخت فروشگاه اینترنتی (٢) فروشگاه اینترنتی رایگان (٢) سرویس وبلاگدهی (٢) وبلاگدهی (٢) سیستم وبلاگدهی (٢) خرید بکلینک (۱) خرید بک لینک قوی (۱) عکسهای سحر دولتشاهی (۱) جدیدترین عکسهای سحر دولتشاهی (۱) بک لینک با ایندکس بالا (۱) بک لینک با بازدید بالا (۱) بک لینک با اتوریتی بالا (۱) بک لینک در اصل بلاگ (۱) بک لینک برای بالا اومدن در گوگل (۱) بهترین سایتهای فروش بک لینک (۱) خرید بک لینک با بازدید بالا (۱) خرید بک لینک با اتوریتی 43 (۱) سایت ساز رایگان (۱) خرید بک لینک (۱) سحر دولتشاهی (۱) بک لینک (۱) ساخت وبلاگ (۱)
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب