amir
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ amir
آرشیو وبلاگ
      به روزترین مطالب ()
دلـیــر : نشان دادیم که تـراکـتـور تیم خوبی است.
نويسنده tractor-th روز ۱۳٩۳/٦/۳
 

خـوشحالـم کـه در پیــروزی تیــم تـراکـتـور سهیـم شــدم و یکـی از آرزوهـای مـن ایـن بـود کـه بـا پیـراهـن تـراکـتـور گلـزنی کـنــم.


محسن دلیربازیکن تیم تراکتور در گفت‌وگوی که با سایت نصر نیوز انجام داد گفت: بازی خوبی مقابل صبا ارائه دادیم و در نیمه‌ی اول به دلیل اینکه تمرکز لازم را نداشتیم بازی یک مقدار از دست بازیکنان خارج‌شده بود که در نیمه‌ی دوم جبران کردیم.


وی افزود: تیم تراکتور همیشه برای برد به میدان می‌آید و در بازی با صبای قم هم نشان دادیم که تراکتور تیم خوبی است و با هماهنگی‌های که بین بازیکنان وجود دارد تیم سر سرختی برای حریفان خود به حساب می آید.

بازیکن تراکتور گفت:این برد را به همه ی هواداران تقدیم می کنیم و این هواداران بودند که با تشویق‌های خود باعث شدند تراکتور به بازی برگردد و نتیجه را به نفع خود به پایان برساند و در این پیروزی هواداران نقش بسیار زیادی داشتنند و تا آخرین لحظه از تیم ما حمایت کردند.

وی تصریح کرد: آرزو داشتم با پیراهن تراکتور گل بزنم که این اتفاق هم افتاد و بسیار خوشحالم که توانستم در پیروزی تراکتور سهیم باشم .

دلیر گفت:داوری در بعضی از صحنه‌ها اشتباهاتی داشت ولی در کل داوری زیاد بد نبود.

وی در مورد بازی بعدی تراکتور با نفت مسجدسلیمان گفت:با توجه به جدول و نزدیک بودن گروه‌ها به هم‌بازی بعدی ما بسیار اهمیت دارد و باید سه امتیاز را کسب کنیم تا در رده‌های بالای جدول بمانیم که امیدواریم با حمایت هواداران خود سه امتیاز را بگیریم .


 
 
مطالب اخیر خرید بک لینک با پیج اتوریتی 43 فروش بک لینک در تمام وبلاگهای وبلاگدهی اصل بلاگ عکسهای جدید سحر دولتشاهی معرفی سیستم فروشگاه سار رایگان شاپتاز سیستم وبلاگدهی نیلی بلاگ ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ساخت وبلاگ | وبلاگدهی بلاگ رز فقط بک لینک پادشاه است
کلمات کلیدی وبلاگ فروشگاه ساز (٢) فروشگاه ساز رایگان (٢) ساخت فروشگاه اینترنتی (٢) فروشگاه اینترنتی رایگان (٢) سرویس وبلاگدهی (٢) وبلاگدهی (٢) سیستم وبلاگدهی (٢) خرید بکلینک (۱) خرید بک لینک قوی (۱) عکسهای سحر دولتشاهی (۱) جدیدترین عکسهای سحر دولتشاهی (۱) بک لینک با ایندکس بالا (۱) بک لینک با بازدید بالا (۱) بک لینک با اتوریتی بالا (۱) بک لینک در اصل بلاگ (۱) بک لینک برای بالا اومدن در گوگل (۱) بهترین سایتهای فروش بک لینک (۱) خرید بک لینک با بازدید بالا (۱) خرید بک لینک با اتوریتی 43 (۱) سایت ساز رایگان (۱) خرید بک لینک (۱) سحر دولتشاهی (۱) بک لینک (۱) ساخت وبلاگ (۱)
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب