amir
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ amir
آرشیو وبلاگ
      به روزترین مطالب ()
لوسیانو ادینهو : از من در مورد پول نپرسید تمرکز من روی بازی هایم است
نويسنده tractor-th روز ۱۳٩۳/٦/۳
 

همین که ما توانستیم دو گل خورده را با 4 گل جبران کنیم نشان دهنده این است که تیم قوی داریم


لوسیانو ادینهو مهاجم تراکتور با 4 گل در صدر جدول گلزنان قرار گرفته و با این عملکرد به قهـرمـان تـورکـهـا در تبـریـز تبدیل شده است.

ادینهو پس از اینکه دو گل از 4 گل تراکتور به صبا را زد با "ورزش سه" گفت و گویی انجام داد:

بین دو نیمه شارژ شدیم

بازی مقابل صبا دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول خیلی آرام بازی کردیم و کلا بازی ما فشاری روی حریف نیاورد. به همین خاطر صبا دو گل زد اما ما هم به خودمان آمدیم و بین دو نیمه با صحبت های سرمربی شارژ شدیم. ما در نیمه دوم خیلی خوب کار کردیم و خیلی خوب به 4 گل رسیدیم. بازی در لیگ ایران خیلی است و همین که ما توانستیم دو گل خورده را با 4 گل جبران کنیم نشان دهنده این است که تیم قوی داریم و می توانیم در بازی های بعدی بهتر کار کنیم.

بخاطر پاداش گل نمی زنم

دوست دارم آقای گل شوم و صد در صد هم می شوم. من باید خوب تمرین کنم و تمرکز داشته باشم. 20 هزار دلار پاداش آقای گلی باعث نشده این انگیزه را داشته باشم. من 6 سال در ایران زندگی کردم و خوشحالم امسال در تبریز هستم و بخاطر خودم و تیمم می خواهم آقای گل شوم. من به فکر پاداش نیستم و می خواهم به تراکتور و سرمربی کمک کنم. به همین دلیل موقعیت ها را از دست نمی دهم. من 6 سال در لیگ برتر ایران تجربه دارم و حالا هم می خواهم از این تجربه استفاده کنم و آقای گل شوم.


خطیبی عالی است


رسول خطیبی مربی خیلی خوبی است و من توانستم با او ارتباط خیلی خوبی برقرار کنم. خیلی زود در تیم جا افتادم و از این بابت خیلی خوشحال هستم. مربی ما عالی است و من دوستش دارم.او روی تیم تمرکز کرده و همین که توانسته بازی باخته را با 4 گل را ببرد معلوم است کارش را بلد است. خوشحالم با او کار می کنم.


با من از پول حرف نزنید

من مشکلی مالی در تراکتور ندارم و در واقع تمام تمرکزم روی بازی هایم است و وارد مسائل حاشیه ای نمی شوم.از من در مورد پول نپرسید تمرکز من روی بازی هایم است و از من سوال فنی بپرسید.پول مشکلی نیست و اصلا به این مسائل فکر نمی کنم.

همسرم به تبریز می آید

در این 28 روزی که به تبریز آمدم مردم این شهر خیلی به من لطف داشتند و هر جا می روم می گویند،ما خیلی دوستت داریم!اینجا همه چیز عالی است. همسرم هم مشکلی ندارد که من به تراکتور آمدم و دو ماه دیگر به این شهر می آید تا کنار هم باشیم.همسرم در حال حاضر ایران نیست اما خیلی خوشحال است که من در این تیم موفق هستم.


 
 
مطالب اخیر خرید بک لینک با پیج اتوریتی 43 فروش بک لینک در تمام وبلاگهای وبلاگدهی اصل بلاگ عکسهای جدید سحر دولتشاهی معرفی سیستم فروشگاه سار رایگان شاپتاز سیستم وبلاگدهی نیلی بلاگ ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ساخت وبلاگ | وبلاگدهی بلاگ رز فقط بک لینک پادشاه است
کلمات کلیدی وبلاگ فروشگاه ساز (٢) فروشگاه ساز رایگان (٢) ساخت فروشگاه اینترنتی (٢) فروشگاه اینترنتی رایگان (٢) سرویس وبلاگدهی (٢) وبلاگدهی (٢) سیستم وبلاگدهی (٢) خرید بکلینک (۱) خرید بک لینک قوی (۱) عکسهای سحر دولتشاهی (۱) جدیدترین عکسهای سحر دولتشاهی (۱) بک لینک با ایندکس بالا (۱) بک لینک با بازدید بالا (۱) بک لینک با اتوریتی بالا (۱) بک لینک در اصل بلاگ (۱) بک لینک برای بالا اومدن در گوگل (۱) بهترین سایتهای فروش بک لینک (۱) خرید بک لینک با بازدید بالا (۱) خرید بک لینک با اتوریتی 43 (۱) سایت ساز رایگان (۱) خرید بک لینک (۱) سحر دولتشاهی (۱) بک لینک (۱) ساخت وبلاگ (۱)
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب