amir
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ amir
آرشیو وبلاگ
      به روزترین مطالب ()
تـراختـور صفر- پـدیـده یک / تـاکتیک تـراکتـور تکروی بـازیکنان جـوان و بـومی ؟
نويسنده tractor-th روز ۱۳٩۳/٥/٢۸
 
هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال عصر امروز از ساعت 17:30 با برگزاری یک دیدار بین تیم‌های پـدیـده و تـراکـتـور در ورزشگاه ثامن مشهد با یک گل به سود میزبان به پایان رسید.  

به گزارش تراختـور آذربایجان تیم فوتبال تراکتور در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر، به شهر آفتاب سفر کرد تا میهمان تیم پدیده این شهر شود.
این دیدار از ساعت 17:30 در استادیوم ثامن مشهد برگزار شد و پیام حیدری قضاوت این دیدار را برعهده داشت.
در نیمه نخست، دو تیم بازی برابری را انجام دادند و با تساوی بدون گل به رختکن رفتند اما در نیمه دوم پدیده عملکردی بهتر داشت و در دقیقه 53 میلان یووانوویچ بازیکن تیم پدیده مشهد گل برتری این تیم را به ثمر رساند.
بعد از این گل با وجود اینکه تراکتور یکبار تیر دروازه پدیده را به لرزه درآورد اما شاگردان مرزبان تیم برتر میدان بـودند.در ادامه این بازیکنان تراکتور بودند که با بازی احساسی و تکروی برخی بازینکان بومی در نهایت تن به شکست دادند .

داور این دیدار، حامد لک، محمد ابراهیمی، مهدی کیانی، سعید آقایی و سامان نریمان جهان را از تراکتور و میلان یووانوویچ و رضا عنایتی را از تیم پدیده مشهد با کارت زرد جریمه کرد.
سرخ پوشان تراکتور پیش از این در سه بازی هفت امتیاز را کسب کرده و در رده دوم جدول قرار داشتند که با رقم خوردن نخستین باخت این تیم، یاران خطیبی هفت امتیازی باقی مانده و فعلا به رده سوم جدول سقوط کردند.
بازی آینده تراکتور روز یکشنبه دوم شهریور ماه با تیم صبای قم می باشد. این بازی از ساعت 18 در ورزشگاه یادگار امام (سهند) تبریز برگزار خواهد شد.

 
 
مطالب اخیر خرید بک لینک با پیج اتوریتی 43 فروش بک لینک در تمام وبلاگهای وبلاگدهی اصل بلاگ عکسهای جدید سحر دولتشاهی معرفی سیستم فروشگاه سار رایگان شاپتاز سیستم وبلاگدهی نیلی بلاگ ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ساخت وبلاگ | وبلاگدهی بلاگ رز فقط بک لینک پادشاه است
کلمات کلیدی وبلاگ فروشگاه ساز (٢) فروشگاه ساز رایگان (٢) ساخت فروشگاه اینترنتی (٢) فروشگاه اینترنتی رایگان (٢) سرویس وبلاگدهی (٢) وبلاگدهی (٢) سیستم وبلاگدهی (٢) خرید بکلینک (۱) خرید بک لینک قوی (۱) عکسهای سحر دولتشاهی (۱) جدیدترین عکسهای سحر دولتشاهی (۱) بک لینک با ایندکس بالا (۱) بک لینک با بازدید بالا (۱) بک لینک با اتوریتی بالا (۱) بک لینک در اصل بلاگ (۱) بک لینک برای بالا اومدن در گوگل (۱) بهترین سایتهای فروش بک لینک (۱) خرید بک لینک با بازدید بالا (۱) خرید بک لینک با اتوریتی 43 (۱) سایت ساز رایگان (۱) خرید بک لینک (۱) سحر دولتشاهی (۱) بک لینک (۱) ساخت وبلاگ (۱)
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب