amir
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ amir
آرشیو وبلاگ
      به روزترین مطالب ()
خطیبی:نسبت به بازی های قبلی بازی بهتری انجام دادیم.
نويسنده tractor-th روز ۱۳٩۳/٥/٢٤
 

ما همیشه گفته ایم و بازهم می گوییم که تراکتور بدون هوادار معنی ندارد و حضور آنها به ما انرژی می‌دهند.


حسین خطیبی مربی تیم تراکتور پس از پیروزی تیمش مقابل ملوان در جمع خبرنگاران گفت: این پیروزی را به تمام هواداران تیم تراکتور تبریک می گویم. آنها در این بازی نیز با حضور و تشویق های خود بازیکنان و تیم را حمایت کردند.

وی افزود: تمام تلاشمان را کردیم تا بازی با کیفیت و تماشاگر پسندی را به نمایش بگذاریم، نسبت به بازی های قبلی بازی بهتری انجام دادیم. موقعیت‌های خوبی داشتیم ولی فقط موفق به زدن یک گل شدیم.

مربی تراکتور اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که در ادامه گلی دریافت نکریدم و اگر موقعیت های فروانی که داشتیم گل می شدند با اختلاف زیادی پیروز میدان می شدیم.

خطیبی در خصوص عملکرد بازیکنانش در نیمه دوم افزود: ملوان را به خوبی آنالیز کرده بودیم. تمام نقاط قوت و ضعف این تیم را به بازیکنان گوش زد کرده بودیم. از آنها راضی هستیم چرا که تمام نکاتی که کادر فنی به آنها اشاره کرده بود را به خوبی انجام دادند.

وی با قدردانی از حضور تماشاگران خاطرنشان کرد: هواداران امروز از ابتدای بازی تا دقیقه 90 تیم را تشویق کردند و ما همیشه گفته ایم و بازهم می گوییم که تراکتور بدون هوادار معنی ندارد و حضور آنها به ما انرژی می‌دهند.

خطیبی در خصوص از دست دادن پنالتی توسط کیانی توضیح داد: از اول فصل پنالتی‌زن‌های ما کیانی و گردانی بودند. تا روزی که کیانی بخواهد پنالتی‌زن اول ما او خواهد بود و از دست دادن پنالتی امروز فقط یک اتفاق بود. کیانی هر روز تمرینات اختصاصی پنالتی زنی دارد، امیدوارم در بازی های آینده بتواند با تمرکز بیشتر پنالتی ها را گل کند.


 
 
مطالب اخیر خرید بک لینک با پیج اتوریتی 43 فروش بک لینک در تمام وبلاگهای وبلاگدهی اصل بلاگ عکسهای جدید سحر دولتشاهی معرفی سیستم فروشگاه سار رایگان شاپتاز سیستم وبلاگدهی نیلی بلاگ ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ساخت وبلاگ | وبلاگدهی بلاگ رز فقط بک لینک پادشاه است
کلمات کلیدی وبلاگ فروشگاه ساز (٢) فروشگاه ساز رایگان (٢) ساخت فروشگاه اینترنتی (٢) فروشگاه اینترنتی رایگان (٢) سرویس وبلاگدهی (٢) وبلاگدهی (٢) سیستم وبلاگدهی (٢) خرید بکلینک (۱) خرید بک لینک قوی (۱) عکسهای سحر دولتشاهی (۱) جدیدترین عکسهای سحر دولتشاهی (۱) بک لینک با ایندکس بالا (۱) بک لینک با بازدید بالا (۱) بک لینک با اتوریتی بالا (۱) بک لینک در اصل بلاگ (۱) بک لینک برای بالا اومدن در گوگل (۱) بهترین سایتهای فروش بک لینک (۱) خرید بک لینک با بازدید بالا (۱) خرید بک لینک با اتوریتی 43 (۱) سایت ساز رایگان (۱) خرید بک لینک (۱) سحر دولتشاهی (۱) بک لینک (۱) ساخت وبلاگ (۱)
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب