amir
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ amir
آرشیو وبلاگ
      به روزترین مطالب ()
ایراندوست: امیدوارم مشکل گلزنی ما حل شود
نويسنده tractor-th روز ۱۳٩۳/٥/٢٤
 
این پیروزی را به هواداران حریف تبریک می‌گویم. می‌دانستم تراکتور به چه شکلی بازی می‌کند و آنالیز کاملی از آنها داشتم.

نصرت ایراندوست پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل تراکتور گفت: این پیروزی را به هواداران حریف تبریک می‌گویم. می‌دانستم تراکتور به چه شکلی بازی می‌کند و آنالیز کاملی از آنها داشتم. متأسفانه گل زودهنگام آنها شیرازه ما را از هم پاشید. در 45 دقیقه اول عجولانه بازی کردیم و هرگز نتوانستیم به آنچه می‌خواهیم برسیم.

وی افزود: در فاصله نیمه دوم تلاش کردیم نقاط ضعفمان را برطرف کنیم، به بازیکنان گفتم اگر 5 گل هم بخوریم باید باز هم حمله کنیم. می‌دانستیم تراکتور در ضد حملات قوی است و مراقب این مسئله هم بودیم.

سرمربی ملوان در مورد جو ورزشگاه یادگار امام خاطر نشان کرد: بنده هم عقیده دارم باید هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند. امیدوارم در لیگ چهاردهم هم بازی‌های تماشاگرپسندی را مشاهده کنیم و دیگر سکوهای ورزشگاه خالی نماند.

وی درمورد صحنه پنالتی گفت: پنالتی درست بود و حرفی در آن نبود.

ایراندوست افزود: بازیکنان هنوز به آن صورت که باید حرفه‌ای نشده‌اند و نمی‌دانند نباید به راحتی کارت زرد بگیرند و خطا نکنند تا هم خودشان و هم تیم در بازی‌های بعد دچار مشکل نشوند.

سرمربی ملوان در مورد مشکل گلزنی تیمش خاطر نشان کرد: این هم از مشکلات ماست، امیدوارم در بازی‌های بعدی بتوانیم این مشکل را برطرف کنیم.

وی در مورد اینکه چه تعهدی به هواداران ملوان دارد، اظهار کرد: من تعهدی به کسی ندادم اما جایگاه این تیم معلوم است و ما هم به دنبال یک جایگاه مستحکم هستیم.


 
 
مطالب اخیر خرید بک لینک با پیج اتوریتی 43 فروش بک لینک در تمام وبلاگهای وبلاگدهی اصل بلاگ عکسهای جدید سحر دولتشاهی معرفی سیستم فروشگاه سار رایگان شاپتاز سیستم وبلاگدهی نیلی بلاگ ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ساخت وبلاگ | وبلاگدهی بلاگ رز فقط بک لینک پادشاه است
کلمات کلیدی وبلاگ فروشگاه ساز (٢) فروشگاه ساز رایگان (٢) ساخت فروشگاه اینترنتی (٢) فروشگاه اینترنتی رایگان (٢) سرویس وبلاگدهی (٢) وبلاگدهی (٢) سیستم وبلاگدهی (٢) خرید بکلینک (۱) خرید بک لینک قوی (۱) عکسهای سحر دولتشاهی (۱) جدیدترین عکسهای سحر دولتشاهی (۱) بک لینک با ایندکس بالا (۱) بک لینک با بازدید بالا (۱) بک لینک با اتوریتی بالا (۱) بک لینک در اصل بلاگ (۱) بک لینک برای بالا اومدن در گوگل (۱) بهترین سایتهای فروش بک لینک (۱) خرید بک لینک با بازدید بالا (۱) خرید بک لینک با اتوریتی 43 (۱) سایت ساز رایگان (۱) خرید بک لینک (۱) سحر دولتشاهی (۱) بک لینک (۱) ساخت وبلاگ (۱)
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب