amir
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ amir
آرشیو وبلاگ
      به روزترین مطالب ()
تراکتور یک - ملوان صفر / صعود به رده دوم جدول با گل ادینهـو .
نويسنده tractor-th روز ۱۳٩۳/٥/٢٤
 

صعود تراکتور به رده دوم با پیروزی خانگی مقابل ملوان/ دروازه‌ای که بعد از گل ادینهو طلسم شد!


مهاجم برزیلی تراکتور که برای اولین بار در ترکیب اولیه تیمش قرار گرفته بود، با یک شوت فنی دقیقه ششم نیمه اول دروازه تیم ملوان را گشود تا شادی را به هواداران تیمش هدیه دهد. با وجود اینکه تراکتور در دقایق ابتدایی نیمه نخست با تسلط بیشتری بازی می کرد، رفته رفته بازی به تعادل کشیده شد اما محمد ایران پوریان در یک موقعیت خطرناک توپ را به تیر دروازه کوبید تا بازی در نیمه اول با برتری یک گله تراکتور پایان یابد.

در نیمه دوم رسول خطیبی دست به دو تغییر در ترکیب تیمش زد و بازی بازهم با ارائه بازی هجومی از سوی تراکتور آغاز شد. مهاجمان تراکتور در چند موقعیت مناسب، موفق به گشودن مجدد دروازه حریف نشدند.

داور با انجام خطای بازیکنان ملوان روی فرید بهزادی کریمی که به عنوان سومین یار تعویضی وارد زمین بازی شده بود، ضربه پنالتی اعلام کرد که مهدی کیانی در گل کردن این پنالتی هم ناکام ماند تا در نهایت با بسته ماندن همزمان دروازه حامد لک در مقابل موقعیت های تیم ملوان، بازی با نتیجه یک بر صفر به صود شاگردان رسول خطیبی پایان یابد.

قضاوت این دیدار بر عهده احمد صالحی بود که مهرداد اولادی و جلال رافخایی از ملوان و حبیب گردانی و عبدالزهرا از تراکتور را با کارت زرد جریمه کرد.

تراکتور با احتساب این پیروزی 7 امتیازی شد و به رده دوم جدول صعود کرد. همچنین تیم ملوان با 2 امتیاز در رده نهم جدول قرار گرفت.


 
 
مطالب اخیر خرید بک لینک با پیج اتوریتی 43 فروش بک لینک در تمام وبلاگهای وبلاگدهی اصل بلاگ عکسهای جدید سحر دولتشاهی معرفی سیستم فروشگاه سار رایگان شاپتاز سیستم وبلاگدهی نیلی بلاگ ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ساخت وبلاگ | وبلاگدهی بلاگ رز فقط بک لینک پادشاه است
کلمات کلیدی وبلاگ فروشگاه ساز (٢) فروشگاه ساز رایگان (٢) ساخت فروشگاه اینترنتی (٢) فروشگاه اینترنتی رایگان (٢) سرویس وبلاگدهی (٢) وبلاگدهی (٢) سیستم وبلاگدهی (٢) خرید بکلینک (۱) خرید بک لینک قوی (۱) عکسهای سحر دولتشاهی (۱) جدیدترین عکسهای سحر دولتشاهی (۱) بک لینک با ایندکس بالا (۱) بک لینک با بازدید بالا (۱) بک لینک با اتوریتی بالا (۱) بک لینک در اصل بلاگ (۱) بک لینک برای بالا اومدن در گوگل (۱) بهترین سایتهای فروش بک لینک (۱) خرید بک لینک با بازدید بالا (۱) خرید بک لینک با اتوریتی 43 (۱) سایت ساز رایگان (۱) خرید بک لینک (۱) سحر دولتشاهی (۱) بک لینک (۱) ساخت وبلاگ (۱)
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب