amir
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ amir
آرشیو وبلاگ
      به روزترین مطالب ()
نظمی:تراکتور یک بازیکن دیگر جذب می‌کند
نويسنده tractor-th روز ۱۳٩۳/٥/۱٩
 

دنبال جذب بختیار رحمانی کاپیتان فولاد بودیم که جذب این بازیکن به خاطر مصدومیت منتفی شد ولی یک بازیکن - سرباز دیگر حذب خواهیم کرد.


جمشید نظمی در گفتگو با مهر، در خصوص انتقاد مسئولان باشگاه فولاد از تیم‌های نظامی با بیان مطلب فوق اظهار کرد: سربازی در قانون جمهوری اسلامی ایران برای تمام آقایان یک وظیفه است و به ما مرتبط نمی‌شود. تیم‌های نظامی از قبل هم وجود داشته‌اند. بازیکنان فوتبال اگر دو سال در تیم‌های نظامی و در لیگ بازی کنند بهتر از این است که بروند و در پادگان خدمت کنند چون در اینصورت فوتبالشان می‌میرد.

وی افزود: تیم‌های نظامی از نظر من باعث و بانی خیر در فوتبال هستند! این برای خود بازیکنان هم بهتر است چون می‌توانند خودشان را در لیگ برتر زنده نگه دارند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور با اشاره به تساوی این تیم برابر ذوب آهن در هفته دوم لیگ برتر یادآور شد: بازی خوبی انجام دادیم و به نظرم کس یک امتیاز هم برابر تیم ذوب آهن کمتر از سه امتیاز نیست. ان شاءالله در بازی برگشت این نتیجه را جبران می‌کنیم.

نظمی در خصوص دوندگی تیم تراکتور تاکید کرد: میانگین سنی تیم ما نسبت به فصل گذشته 5 سال کمتر شده است. جوان شدن تیم تراکتورسازی خودش یکی از دلایل اصلی دوندگی بالای بازیکنان تیم ماست.

وی همچنین درباره جذب بازیکنانی که کارت‌های خدمت آنها مشکل دار بوده است، گفت: ما یک سهمیه دیگر خالی داریم. قرار بود بختیار رحمانی کاپیتان فولاد را بگیریم که جذب این بازیکن به خاطر مصدومیت، منتفی شد. یک بازیکن دیگر می‌توانیم به مجموعه تیم اضافه کنیم که احتمالا از همان فهرست 21 نفره‌ای که سازمان لیگ اعلام کرد، یک نفر را جذب کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در پایان در خصوص مشکل رسول خطیبی سرمربی این تیم برای حضور در نشست‌های خبری مسابقات، گفت: خطیبی به عنوان سرمربی کارت ندارد بلکه کارت او به عنوان مربی صادر شده. او در کلاس‌های مربیگری در جه A آسیا ثبت نام کرده و بلافاصله بعد از شروع و حضور در کلاس‌ها می‌تواند کارت سرمربیگری‌اش را بگیرد. با این حساب، از نظر کارت، فعلا در تیم سرمربی نداریم.


 
 
مطالب اخیر خرید بک لینک با پیج اتوریتی 43 فروش بک لینک در تمام وبلاگهای وبلاگدهی اصل بلاگ عکسهای جدید سحر دولتشاهی معرفی سیستم فروشگاه سار رایگان شاپتاز سیستم وبلاگدهی نیلی بلاگ ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ساخت وبلاگ | وبلاگدهی بلاگ رز فقط بک لینک پادشاه است
کلمات کلیدی وبلاگ فروشگاه ساز (٢) فروشگاه ساز رایگان (٢) ساخت فروشگاه اینترنتی (٢) فروشگاه اینترنتی رایگان (٢) سرویس وبلاگدهی (٢) وبلاگدهی (٢) سیستم وبلاگدهی (٢) خرید بکلینک (۱) خرید بک لینک قوی (۱) عکسهای سحر دولتشاهی (۱) جدیدترین عکسهای سحر دولتشاهی (۱) بک لینک با ایندکس بالا (۱) بک لینک با بازدید بالا (۱) بک لینک با اتوریتی بالا (۱) بک لینک در اصل بلاگ (۱) بک لینک برای بالا اومدن در گوگل (۱) بهترین سایتهای فروش بک لینک (۱) خرید بک لینک با بازدید بالا (۱) خرید بک لینک با اتوریتی 43 (۱) سایت ساز رایگان (۱) خرید بک لینک (۱) سحر دولتشاهی (۱) بک لینک (۱) ساخت وبلاگ (۱)
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب