amir
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ amir
آرشیو وبلاگ
      به روزترین مطالب ()
کیانی:‌ ما سعی می‌کنیم هفته به هفته بهتر شویم.
نويسنده tractor-th روز ۱۳٩۳/٥/۱٢
 

بازی اول برای همه تیم‌ها سخت است ولی خدا را شکر دوندگی زیاد ما جواب داد.


کیانی:‌ من خواستم که به همه مساوی پول بدهند!
مهدی کیانی،‌کاپیتان تراکتور در مورد بازی با فولاد و کسب سه امتیاز می‌گوید: بازی اول برای همه تیم‌ها سخت است ولی خدا را شکر دوندگی زیاد ما جواب داد. ما سعی می‌کنیم هفته به هفته بهتر شویم. هافبک تراکتور در مورد عملکرد نه چندان خوب خط دفاعی ادامه می‌دهد: ما چهار مدافع خیلی خوب داریم با توجه به این که بازی اول بود و تغییر و تحول هم زیاد داشتیم طبیعی بود که زیاد هماهنگ نباشند اما مطمئنا در ادامه شرایط بهتر می‌شود. کیانی در جواب این سئوال که آیا انتظار نداشته شماره هشت به جای ثاقبی به بازیکن دیگری برسد پاسخ می‌دهد: من که از اول شش می‌پوشیدم و این شماره را دوست دارم. درست است شماره هشت بر تن علی آقا کریمی بود و او بزرگ و اسطوره ما بود اما یک روز این جوانها هم بزرگ می‌شوند و فقط نیازمند حمایت ما هستند. شاهین ثاقبی بازیکن آینده‌دار و زحمت کشی است و قطعا قدر این شماره را می‌داند. در پایان کاپیتان سرخپوشان در مورد پول‌هایی که قبل از بازی به حساب‌هایشان واریز شده می‌گوید: قبل از بازی با فولاد 20 و 15 درصد از پیش قسط‌های ما را دادند و کار درستی هم کردند چون ما شارژ روحی شدیم و از آن طرف هم با کسب سه امتیاز دوباره شارژ شدیم! خدا را شکر به همه یکسان پول دادند و من به عنوان کاپیتان با رسول خطیبی صحبت کردم و از او خواستم که اگر قرار است پول یا پاداشی داده شود به شکل یکسان باشد تا این یکدلی و رفاقت در بین جوان‌های تیم از بین نرود وتیم یکدست باشد و او هم این حرکت را پسندید.

روزنامه ورزشی نود


 
 
مطالب اخیر خرید بک لینک با پیج اتوریتی 43 فروش بک لینک در تمام وبلاگهای وبلاگدهی اصل بلاگ عکسهای جدید سحر دولتشاهی معرفی سیستم فروشگاه سار رایگان شاپتاز سیستم وبلاگدهی نیلی بلاگ ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ساخت وبلاگ | وبلاگدهی بلاگ رز فقط بک لینک پادشاه است
کلمات کلیدی وبلاگ فروشگاه ساز (٢) فروشگاه ساز رایگان (٢) ساخت فروشگاه اینترنتی (٢) فروشگاه اینترنتی رایگان (٢) سرویس وبلاگدهی (٢) وبلاگدهی (٢) سیستم وبلاگدهی (٢) خرید بکلینک (۱) خرید بک لینک قوی (۱) عکسهای سحر دولتشاهی (۱) جدیدترین عکسهای سحر دولتشاهی (۱) بک لینک با ایندکس بالا (۱) بک لینک با بازدید بالا (۱) بک لینک با اتوریتی بالا (۱) بک لینک در اصل بلاگ (۱) بک لینک برای بالا اومدن در گوگل (۱) بهترین سایتهای فروش بک لینک (۱) خرید بک لینک با بازدید بالا (۱) خرید بک لینک با اتوریتی 43 (۱) سایت ساز رایگان (۱) خرید بک لینک (۱) سحر دولتشاهی (۱) بک لینک (۱) ساخت وبلاگ (۱)
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب