amir
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ amir
آرشیو وبلاگ
      به روزترین مطالب ()
اخبــار کـوتـاه از تیــم تراکتـور آذربـایـجـــان.
نويسنده tractor-th روز ۱۳٩۳/٤/۱٦
 

 

جلسه نظمی و نماینده صـدا و سیما برای مراسم رونمایی از پیراهن تـراکتـور


جلسه نظمی با مدیران صدا و سیما جهت پخش رونمایی از پیراهن تراکتور

طبق پیشنهادی که از سوی صدا و سیما به باشگاه تراکتور شده است قرار است 5 روز قبل از شروع لیگ برتر جشن رونمایی پیراهن تراکتور برگزار شود که این مراسم به صورت زنده پخش شود.

پیشنهاد این کار از سوی شبکه 3 سیما شده و مسئولان تراکتور قصد دارند با حضور استاندار آذربایجان شرقی، نمایندگان مجلس تبریز، پیشکسوتان و بازیکنانان تراکتور این مراسم را برگزار کنند.

راضی از هتل تراکتوری‌ها

به گفته تراکتوری‌ها هتلی که در پاتالیا در آن اقامت دارند خوب است اما گویا هتل آزادی که برای اردوی تهران به آن جا رفته بودند بهتر بوده البته جایی که اکنون تیم ترکهای آزربایجان در آن مستقر است حالت کمپ دارد که سرخپوشان‌ در آن به تمرین نیز می‌پردازند و از این نظر برایشان خوب است چون مجبور نیستند مسافت طولانی‌ای را تا زمین تمرین طی کنند.

رژیم بی‌رژیم!

از آن جایی که مزاج ترکیه‌ای‌ها به ما نزدیک است تراکتوری‌ها مجبور نبودند که باخود آشپز مخصوص به پاتالیا ببرند. به همین دلیل بازیکنان از غذاهای هتل استفاده می‌کنند گویا آنها رژیم غذایی خاصی ندارند و از انواع غذاها استفاده می‌کنند اما ماکارانی به همراه سالاد بیشتر طرفدار دارد.

بدنسازی

سرخپوشان صبح دیروز یک جلسه بسیار سنگین را در ترکیه پشت‌سر گذاشتند. تراکتوری‌ها با حضور در سالن مجهز بدنسازی کمپ پاتالیا زیر نظر سعید آلوسی به تمرین پرداختند و حسابی عرق ریختند. کادرفنی قصد دارد برنامه‌های آماده‌سازی بدنی را موازی با کارهای تاکتیکی و توپی پیش ببرد. 

ابراهیم زاده: اجازه جدایی نصرتی را نمی‌دهم!

ابراهیم زاده گفت نصرتی با باشگاه پیکان قرارداد رسمی ندارد هرچند تعهد اخلاقی دارد. حالا منصور ابراهیم‌زاده در مورد این اخبار می‌گوید: من هیچ مشکلی با نصرتی نداشتم و ندارم. هنوز لیگ شروع نشده عده‌ای به دنبال حاشیه‌سازی برای تیمم هستند. در پیکان نه اختلافی وجود دارد و نه بازیکنی دنبال جدایی است.
سرمربی پیکان ادامه می‌دهد: نصرتی یکی از مهره‌های اصلی تیم خواهد بود و روی او حساب کرده‌ام. به فرض محال هم اگر خبر درخواست نصرتی برای جدایی صحت داشته باشد با جدایی او موافقت نمی‌کنم. تحت هیچ شرایطی او را از دست نمی‌دهم و به مدیران باشگاه هم اعلام می‌کنم. نصرتی بازیکن پیکان است و این اجازه را نمی‌دهم که به تراکتور

پاسخ منفی کریم انصاریفرد به کویتی ها

کریم انصاری‌فرد که بعد از بازگشت تیم ملی از جام جهانی برزیل برای استراحت راهی امارات شده است روز شنبه با پیشنهاد یک تیم کویتی مواجه شد که به آن پاسخ منفی داد. آخرین اخبار حاکی از آن است که  با دو تیم قطری در حال مذاکره است تا در صورت توافق، فصل آینده را در لیگ ستارگان بازی کند. این در حالی است که انصاری‌فرد در لیگ ایران هم با پیشنهاد تیم‌های تراکتـــور برای تمدید قرارداد مواجه است.

ثبت قرارداد محسن فروزان و مهدی کریمیان با استقلال

محسن فروزان. و مهدی کریمیان روز گذشته با حضور در هیات فوتبال استان تهران قرارداد خود را با استقلال به ثبت رساندند


 
 
مطالب اخیر خرید بک لینک با پیج اتوریتی 43 فروش بک لینک در تمام وبلاگهای وبلاگدهی اصل بلاگ عکسهای جدید سحر دولتشاهی معرفی سیستم فروشگاه سار رایگان شاپتاز سیستم وبلاگدهی نیلی بلاگ ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان ساخت وبلاگ | وبلاگدهی بلاگ رز فقط بک لینک پادشاه است
کلمات کلیدی وبلاگ فروشگاه ساز (٢) فروشگاه ساز رایگان (٢) ساخت فروشگاه اینترنتی (٢) فروشگاه اینترنتی رایگان (٢) سرویس وبلاگدهی (٢) وبلاگدهی (٢) سیستم وبلاگدهی (٢) خرید بکلینک (۱) خرید بک لینک قوی (۱) عکسهای سحر دولتشاهی (۱) جدیدترین عکسهای سحر دولتشاهی (۱) بک لینک با ایندکس بالا (۱) بک لینک با بازدید بالا (۱) بک لینک با اتوریتی بالا (۱) بک لینک در اصل بلاگ (۱) بک لینک برای بالا اومدن در گوگل (۱) بهترین سایتهای فروش بک لینک (۱) خرید بک لینک با بازدید بالا (۱) خرید بک لینک با اتوریتی 43 (۱) سایت ساز رایگان (۱) خرید بک لینک (۱) سحر دولتشاهی (۱) بک لینک (۱) ساخت وبلاگ (۱)
دوستان من   پرتال زیگور طراح قالب